Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Amit tapasztalok az lehet...

Amit tapasztalok az lehet telepátia? Ha igen akkor tanulható?

Figyelt kérdés

Van egy személy/jó barát akivel most nem valami jó a kapcsolatom, nem felhőtlen. Sokszor gondolok rá, amikor rágondoltam összefutottam vele véletlenül. pl. pont ugyanarra buszra szált fel, autóval jön szembe és int nekem, több ilyen eset volt. A legfurcsább az volt mikor azt kívántam(gondoltam) írjon smst vagy ilyesmi és rá 2 nap múlva véletlenül felhívott.Épp éjszakás voltam mikor megcsörgetett, igaz mondta véletlen volt mert szarakodik az okostelefonja(android).Hogy tud valaki véletlenül mást felhíni? Én csak 7 hónapja használok okostelót(bbz10) de csak egyszer sikerült véletlenül mást hívnom, azért mert vezettem, mert nem lehet egyszerre a az utat meg a képernyőt nézni és mellé nyomtam.


Vélemények? elvileg ez létezik bizonyított

Van olyan aki ezt már gyakorolta?



2015. ápr. 24. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted, hogy az akkor minek kérdezed meg? Hátha lesz valaki, aki bólogat neked, vagy asszisztál neked?
2015. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hétfőn történt: gondoltam írok bátyámnak a fészen, aki kint van Hollandiába.Belinkeltem neki a Star Wars 7 2-es trailerét, mondtam nei majd megyünk együtt megnézzük. Aztán megdöbbent, hogy pont ő is ugyanabban az időpontban ezt akarta velem közölni. És mondta is hogy ilyen nincs.


Első:

Nem ilyen választ vártam, inkább tapasztalatokat.De azért kösz.

2015. ápr. 24. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Ezek csak különböző tudatos torzítások és a véletlen eredményei. Nem létezik telepátia.


Sokan állítják, hogy van és működik, de a jelenség korrektül kivitelezett teszteken mindig megbukik. Ráadásul nincs okunk feltételezni. Csak azért marad fenn, mert az emberek izgalmasnak és érdekesnek találják a lehetőségét.

2015. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvastam egy könyvet, amiben tudósok vizsgálták a telepátia jelenségét, több ezer személy bevonásával.

Nagyon ritka esetben, spontán fordult elő olyanok között, akik szoros érzelmi kapcsolatban álltak egymással és valamilyen krízis helyzetben voltak.

De közöttük sem tudták előidézni akarattal a telepátiát.

2015. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Számtalan dolgot csinálsz egyszerre, számtalan emberrel tartod a kapcsolatot és még ennél is több gondolatod van. Elég csak a nagy számok törvényét venni, hogy a sokból 1* valami megtörténjen. Ezt nevezhetik véletlennek, de teljesen logikus, olykor megtörténő összefüggésnek is, teljesen mindegy.

Másik. Sok észlelet nem, vagy csak később tudatosul. Így, lehet látsz valakit, azonban épp akkor még fel sem fogtad, hogy láttad, viszont a gondolataidba már bekerült. Ezután amikor ismét észreveszed boldogan konstatálod, hogy milyen kellemes és váratlan meglepetés.

Lewin- kvázi szükséglet. Lényege röviden: Milliószor elmész egy útvonalon, mégsem tűnnek fel bizonyos dolgok. Legyen ez egy postaláda vagy épp egy bolt. Egyszer, mikor szükséged lesz valamelyikre és ezen elmélkedsz hogy hol add fel a levelet, egyszer csak szembe találod magad a lakásodtól fél utcányira egy postaládával, amit fogalmad sincs róla, hogy ki és mikor rakott oda. Ez csak egy buta példa, de az alapjait megmagyaráztam vele.

A bátyád meg tudja, hogy csíped a SW sorozatot. És te is tudod, hogy ő is. Megjelent a trailer, még a csapból is ez folyt. Mivel régóta nem láttátok egymást, nem töltöttelek el személyesen egymással időt, mindkettőtöknek hiányzik a másik. Ez egy rendkívül jó apropó a bepótoláshoz. Így mindkettőtökben megfogan ugyan az a gondolat.

Én nem hiszek a telepátiában. Ellenben a gondolat "teremtő" erejében már annál inkább. Persze itt is csak a lehetőségekhez mérten.

2015. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

Telepátia létezik, és meditációval fejleszthető. Saját, személyes tapasztalataim vannak, mindezt úgy, hogy soha nem jártam semmiféle ezoterikus társaságba. A tapasztalataim szubjektívek, de számomra ugyanolyan jól érzékelhetőek, mint pl. az, hogy az ég kék, a nap pedig melegít a sugaraival...

Én tapasztaltam már konkrét, jól érthető szöveges "üzenetet" a fejemben, ami egy másik ember küldött nekem. (Otthagytam egy iratomat valahol, és "utánam szóltak", hogy menjek érte vissza. Előtte azt se tudtam, hogy elhagytam az iratom...)

Más típusú dolog, de mégis hasonló, amikor éjszaka, "álmomban" egy olyan helyen jártam, ahol soha azelőtt még, de ahová aztán később valóban eljutottam. Nem de ja vu volt, mivel nem csak egy adott képsor volt ismerős, hanem minden tárgyról anélkül tudtam, hogy hol található, és milyen, hogy azelőtt egyszer is láttam volna őket.


Ennél hétköznapibb telepátiát naponta tapasztalok: megérzem, hogy fel fog hívni valaki a csörgés előtti másodpercekben (és tudom, hogy ki lesz az), megérzem, ha valaki, akit ismerek pillanatokon belül szembe fog jönni az utcán pl. autóval, és megérzem, ha valaki, aki fontos nekem, meghal. (Akkor is, ha az illető nem beteg, hanem pl. balesetet szenved.)


Általában nem szoktam ezekről a dolgokról beszélni, és nem is tartom különösebben nagy dolognak. De ettől még létezik, és én igyekszem fejleszteni. A többi ember esetében fel szoktam ismerni a hozzám hasonlóakat, mert egyszerűen elárulja őket az, ahogyan kommunikálnak. :)

2015. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, a telepátia létezik. Ha valakire gondolsz, vagy tudat alatt is a benned van, akár azért, mert nem szívesen találkozol vele előfordulhat, hogy pont azért jön létre a kapcsolat. A gondolatnak teremtő ereje van...
2015. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!