Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mire utalhat ez az álom?

Mire utalhat ez az álom?

Figyelt kérdés

Iskolában voltam, a régi általános iskolában, középiskolai diákként. Mesztelen voltam, próbáltam felöltözni. 4 osztalytarsam verbálisan és fizikálisan bántalmazott. Amikor elmondtam a tanárnak (aki egyébként a volt általános iskolai osztalyfonokom volt) ra sem hederitett. Sírtam, rosszul éreztem magam, jó pár osztálytársam vigasztalt.

Krúdy Gyula álmoskönyvében nem leltem semmit.

Utalhat ez valamilyen lelki sérelemre?


2021. júl. 21. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg benned maradtak a rossz iskolai emlékek.

A meztelenség maga a védtelenség, nem tudtad magad megvédeni, a tanár aki valszeg igazságot tudott volna tenni, nem segített. Viszont az egy pozitív pont, hogy többen melletted álltak.

Szóval mégsem voltál teljesen egyedül.

Azt te tudhatod, hogy ennek van-e bármi hatása a jelen életedre, pl. viselkedésben (mennyire tudnád magad most megvédeni), van-e elég önbizalmad.

2021. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat szoktam meztelenül álmodni. Akkor szoktam, mikor ruha nélkül alszom. Mikor van rajtam ruha, akkor az álmomban is van rajtam. Valószínű, hogy te is ruha nélkül aludtál, és ezért voltál az álmodban meztelen.
2021. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kettes, nem aludtam meztelen. :) De ezt majd kipróbálom!

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 21. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben nem bántottak az iskolában? Szerintem arra utalhat ez az álom, a tanár nem segített, mint ahogy általában sosem, viszont voltak akik kiálltak melletted.
2021. júl. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Legalább jól nézel ki meztelen?
2021. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4.

Igen,általánosban és középiskola első évében is megtörtént. Csak verbálisan. Azóta minden rendeződött.

2021. júl. 22. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!