Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha azt álmodtam hogy találkozo...

Ha azt álmodtam hogy találkozok valakivel és reggel nagyon jó érzéseim vannak akkor utalhat arra hogy hamarosan élőben is találkozunk?

Figyelt kérdés
Alvás előtt erősen rá gondoltam és próbáltam üzeni ahogyan gondoltam rá, és vele álmodtam. létezhet olyan hogy telepátia?

2020. dec. 10. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Nem utal semmire, ugyanis az álmok nem jósolnak, hiszen te sem tudsz jósolni, maximum logikusan következtetni (amennyiben hajlandó vagy gondolkodni). Az agyadban jelennek meg különféle gondolatok ilyenkor, mivel az agy aktív valamennyire alvás közben is.

Persze ha egy héten belül összefuttok véletlen, úgyis örökre ezotéria-hívő leszel.

2020. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem egyszer álmodtam ilyet és másnap tudtam meg hogy a közelemben volt, és akkor is ezt álmodtam
2020. dec. 10. 10:10
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 voltam. Én is álmodtam már valakivel úgy, hogy előtte egy évig nem láttam, és hiányzott, és az álomból felébredve másnap kb ő volt az első, akivel összefutottam az utcán. Mégsem gondolom azt, hogy az álmomnak jelentése volt, vagy megjósolta, vagy ilyesmi. Csak véletlen összefutottunk, van ilyen. Vicces dolog az emberi elme, ha 100 álmodból egy valóra válik valamilyen formában, elkezdesz hinni benne. Az mindegy, hogy a maradék 99%-ből semmi nem lesz, meg semmi jelentése nincs.
2020. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, csak belemagyarázunk dolgokat az érzésekbe, aztán mellélövünk. Tapasztalat.
2020. dec. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!