Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában...

Miért álmodok mostanában gyakran olyanokat, hogy autóval balesetet szenvedek?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon gyakoriak ezek az álmok.


Általában mindig az a szituáció, hogy túl gyorsan hajtok és hiába próbálok fékezni, olyan lassan tudom mozgatni a lábam, hogy nincs időm beletaposni a fékbe így pedig vagy a kanyart egyenesítem ki vagy belecsapódok egy szemből jövő kamionba.


Az utóbbi időben tényleg nagyon rengeteget álmodok ilyeneket. Mitől lehet?



2021. aug. 8. 02:17
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Megálmodtad, hogy valaki autóbalesetet fog szenvedni.
2021. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
85%

Szerintem is ez lehet vagy egy hasonló esemény, de most csak találgatni lehet, utólag fog összeállni a kép.

Nekem egyszer volt ilyen álmom, csak ott egyik rokonom szenvedett balesetet, aki másnap jött volna hozzánk (oda indult álmomban), de így soha nem jutott el, kórházba szállították és itt felkeltem.

Másnap reggel csörgött a telefon, nem tud jönni, valami sürgős vizsgálatra kell mennie a kórházba. Akkor tényleg nem jött, de szerencsére csak ennyi volt, szó sem volt balesetről.

2021. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Az autóvezetésnek az életed/bizonyos helyzetek irányításával párhuzamba vonható szimbolikája van.

Utalhat olyan szituációra, amiben nincs elég kontrollod, és attól félsz, hogy ennek rossz következménye lesz.

A gyorshajtás pedig kelentheti azt, hogy megpróbálod átvenni vagy fenntartani az irányítást, de hiába, mert kicsúszik a kezedből (nem tudsz fékezni, kisiklasz...).

2021. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 nem volt nehez tekintve hogy minden egyes nap legalabb egy ember autobalesetet szenved LOL


Amugy meg miota kell barmi jelentoseget tanusitani az almoknak? Nonszensz hulyesegek csak...

2021. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha visszatérő, akkor meg fog történni. Velem háromszor volt így, mindig más egyszer pl hogy betörik az orrom.
2021. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!