Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez üzenet a túlvilágról vagy...

Ez üzenet a túlvilágról vagy álom, aminek jelentése van?

Figyelt kérdés

Borzasztó álmom volt, ami után erős szívdobogással ébredtem. A már elhúnyt Édesanyám jelent meg, kedvesen és a jobb mellkasára szorított egy kisebb méretű fekete varjút. Amikor megkérdeztem, hogy mit csinál itt és mit akar a madárral, akkor azt eldobta, de helyette egy fagyit nyomott a szívéhez, ami pirosas nyomott hagyott a mellkasán (ő szívbeteg volt, de rákban halt meg).

Utána mind a ketten mondtuk egymásnak, hogy "szeretlek", majd nagyon óvatosan, kedves és halk hangon megkérdezte, hogy "jöjjek? jöhetek?", én erre annyira megijedtem, hogy alig tudtam beszélni, de annyi kijött a számon, hogy "értem?"

Azt hittem jött értem, hogy magával vigyen a túlvilágra, de nem kaptam rá választ, mert akkor felébredtem.

Nem tudom mit jelenthet, de aggaszt.

Betegségemről nem tudok, de félek a betegségektől és haláltól (illetve attól, hogy itt hagyom a családom, vagy a férjem betegszik meg és ő hagy itt bennünket).


2021. aug. 9. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Valószínűleg stresszes vagy és azért álmodsz ilyeneket? Vagy anyud csak arra gondolt hogy jöjjön-e többször álmodba. Ne aggódj.
2021. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg újra leszületni készül anyukád?
2021. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üzenhetett neked az anyukád. Gondolom azt akarta átadni hogy mindig melletted lesz és vigyázni fog rád a másik oldalról.
2021. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóra tippelnék én is.

A varjú tényleg a halál hírhozója, de mivel anyukád elengedte a madarat, és helyette a fagyit tartotta a kezében, az inkább egy kellemes dologra utalhat. A fagyi jó érzéssel tölt el minket. A szív pedig az élet lüktetése, és a szívéhez tette. A piros szín is a vér "pezsgése".

Persze lehet a tudatalattid játéka is, de az sem kizárt, hogy valóban úgy értette a kérdést, hogy jöhet-e erre a világra, akár gyermekedként. Nem tudom, hogy van-e tervben nálatok, de ha akár véletlenül is teherbe esnél, akkor én biztos erre gondolnék.

2021. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!