Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van, hogy már nem...

Miért van, hogy már nem álmodom semmit?

Figyelt kérdés
Régebben nagyon élénk álmaim voltak, eseménydúsak, érdekesek, olyan, nagyobb érzelmekkel, amiket ébren nem tapasztalhat az ember. Néha már úgy éreztem, hogy pihenni kelek fel egyáltalán. Mostanság meg, jó ha egyáltalán emlékszek, a legtöbbször nem is álmodok semmit. Mélyen alszom álom nélkül, és akár 5-6 óra is elég hosszú távon is, hogy kipihent legyek. Ez korral jár, vagy mitől lehet?
máj. 21. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Kevés az 5-6 ora alvas

En altalaba 8-9 ora alvas utan az utolso rem szakaszba almodok amire emlkekszem igaz nem tul gyakran kb 2-3 hetente van 1-2 alom amire emlekszek

máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Volt pàr nagyon nehéz,stresszes èvem,akkor semmit nem àlmodtam,az idő alatt.Először fel se tűnt.Most màr valamivel jobb a helyzet,ès visszatértek az àlmok.De vannak nagyon rosszak is,az nem hiànyzott.De legalább vannak.
máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is most nagyon stresszes.
máj. 21. 23:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden ember minden éjjel álmodik valamit, csak reggel nem emlékszik rá.

Tehát almodsz, csak nem emlékszel rá, hogy mit

máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!