Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet, hogy ma minden...

Hogy lehet, hogy ma minden álmomra emlékeztem de amint leakartam írni csak néhány maradt meg?

Figyelt kérdés
Soha nem volt ilyen, hogy szinte minden álmom megmaradjon és valahogy úgy, hogy 5 álomkép biztos volt. Sőt ritkán van olyan, hogy 8 órát vagy többet aludjak rendesen, mert fáradt is voltam meg este 19 körül sikerült elaudnom. Első álmomra nagyon emlékszem, valahogy a szobám ablakán volt egy fehér redőny szerűség ami amúgy nincs de ez valahogy elkezdett leszakadni onnan és konkrétan üresség volt az ablakon. Másik álmom ami tökre valós érzetű volt és kételkedem, hogy csak álom, valahogy a szobám padlóján feküdtem sokáig mivel így volt kényelmes és valami covidos dolog is szóbakerült hogy amiatt lehettem ennyire gyenge bár ott szinte éreztem ahogy felkelek álomból és ott maradtam. Ez minden álomnál jelen volt ez az érzet, hogy mintha zuhanna a testem álomból álomba és vissza. Harmadik álmom meg valami motorozás volt a nem létező nagyapámmal ahol aznap este kaptam valami levelet hogy jött nekem cipő ajándék ingyen és ahogy láttam azt a papírt amit szoktak küldelni hogy vedd át a csomagod na az tiszta valóságos volt. Ennyi álom maradt meg bennem, pedig mikor először felkeltem ezekből akkor mind megvolt. Hogy lehet, hogy ilyen sok álomképre emlékszem és mind valóságos volt még ha semmi értelmük nincs? Tudom itt, sokan nem hisznek az álmok jelentőségében de én azért sokszor érzem azt, hogy valamit mondani akarnak vagy felkészíteni épp valamire még ha csak a napi tevékenységek képsora is. Mert ma semmi olyasmit nem csináltam ami ezeket az álmokat indokolja.

2021. aug. 14. 06:50
 1/9 anonim válasza:
Nem tudom, de legközelebb talán jobban menne, ha leírás helyett felveszed telefonnal/dimtafonnal, aztán visszahallgatva leírod.
2021. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.Hát akkor ugyanott vagyok hogy hirtelen nem emlékszem. Egyből leakartam írni de hirtelen csak néhány maradt meg.
2021. aug. 14. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez így működik. Amint valaki felkel akkor nagyjából emlékszik az álmaira, aztán 5-10p alatt elfelejti őket.
2021. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ébredés után 10 percel az álmok 90%-a elfelejtődik.
2021. aug. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy napközben néhány ismét előjön de nem mindig.
2021. aug. 14. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Trollkodik veled a tudatalattid
2021. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
“Le akartam írni.” Írd le 100-szor, ha másképp nem megy.
2021. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1: Tipp, mielőtt kikelsz az ágyból, még pihenj csukott szemmel, kezd el újra elképzelni, amiket sorban álmodtál és próbálj emlékezni mindenre. Majd utána kelj fel és írd le.


2: Tipp: Hogyha nagyon álmos vagy , már abban a zónában vagy, hogy most helyben eltudnál aludni, akkor visszatudsz hozni álomképeket, és ha alszol és álmodtál és felébredtél még abban az állapotodban is tudsz visszaidézni régebbi álmokat.


Szívesen.

2021. aug. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled, az álmok nem annyira történésekről szólnak, mint inkább a történés közbeni ÉRZÉSEKRŐL. S miután ezek álombeli érzések, szinte lehetetlen szavakba önteni őket.
2021. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!