Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ilyesmit?

Miért álmodtam ilyesmit?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy ugye van egy kedvenc magyar videósom.

Neki van párja de álmomban a párja ott volt csak hogy egy másik valaki volt a párja pedig ilyen nem történt velük. (leszbikus pár amúgy).

Másik meg hogy 3 egyéb barátnőmmel mentünk vásárolgatni ruhabotlba és nagyon kihagyottnak éreztem magam, mintha jól lettek volna nélkülem.

Volt még pár álom de ezek valahogy nagyon sugallnak valamit mintha van egy dolog amit nem tudok elengedni vagy hogy mondjam..tudom itt sokan nem hisznek az álmok jelentésében de kíváncsi vagyok azért akik hisznek mit látnak bennük.



2021. aug. 15. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

A barátnős álmod valószínűleg önbizalomból eredő probléma, azért félsz attól, hogy kihagynak téged, és jól elvannak nélküled, mert lebecsülöd magad. Emiatt nem tudsz megbízni a barátaidban, mert nem tudod elképzelni, hogy szeretnek téged, hiszen te sem szereted saját magad.

A másik opció, hogy valóban így viselkednek, csak nem tudasítottad még magadban.

2021. aug. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!