Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt a legrosszabb rémálmotok?

Mi volt a legrosszabb rémálmotok?

Figyelt kérdés
Részletesen is érdekel

2021. aug. 17. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy nagyon maradandó rémálmom. Egyszer azt álmodtam hogy a házunk lángokban áll és ki kellett menekünöm. Mikor kimenekültem akkor minden tűzben égett és üres volt a táj és csak a házunk állt a semmiben, a tűzben. Aztán megláttam egy hatalmas fát és a csaláfom minden tagja fel volt rajta akasztva, a gyermekem, a szüleim a férjem és a kutyánk is még. Ez mai napig egy rossz emlék.
2021. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Újra elvettem a volt nejem.
2021. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Terhes lettem és nem tudtam elvetetni mert későn derült ki.
2021. aug. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

Megláttam egy wc-t...


Szó szerint sz*r ügy :D

2021. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Meghalt faterom.

Ez egy megkönnyebbülés volt nekünk,mert tönkretett mindenkit a családban.

Rá pár évre azt álmodtam hogy még él.

Miután felébredtem és rájöttem hogy álom volt is nagyon nyomasztóan telt az egész napom.

2021. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
A saját halálomat álmodtam meg. Álmomban pont zuhanyoztam és rosszul lettem, hiába akartam kiáltani csak suttogni bírtam, valahogy kikászálódtam a zuhany alól, el akartam menni az ajtóig de az ajtó előtt már nem volt erőm semmire. Arra ébredtem hogy megütöttem magam mert leestem az ágyról is.
2021. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Én pár napja álmodtam, eddig ez volt a legrosszabb mind közül.

A párom teljesen elveszítettem, pedig ő a legfontosabb nekem. Megcsalt, elmondta a részleteket, ami igazán nem érdekelt volna. Valójában ettől rettegek a legjobban, szóval az álmom jól megszívatott😂 Azt, hogy már a kapcsolatunk eleje óta tart mást is. Hozzáteszem egy börtönben játszódott, ahol gyilkolásztak is. Egyébként én gyakran álmodom azt, hogy középkori háborúban harcolok (múltkor Károly Róbert egyik katonája voltam, felkeltem és wtf??) vagy kommandós vagyok 🤷🏼‍♀️

2021. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%

Egy felújításra vagy festésre váró házban voltam, minden le volt fóliával takarva és hófehér volt minden . A lépcső mellett volt egy ajtó. Benyitottam és a szoba teljesen fehér és majdnem üres volt, a helységben láttam egy egész alakos tükröt és egy öreg néni állt előtte nekem háttal. Lassan megdordult, a szeme smaragd zölden világított. Rámnézett és azt mondta, hogy no. (angolul mondta nekem, hogy Nem) erre úgy megijedtem, hogy felébredtem. A mai napig nem tudom, hogy mit tilthatott meg nekem. Mindig keresem az álmaim jelentését.

Nagyon sokszor álmodok rosszakat. De leggyakrabban a rémisztő alakok nézése elég, hogy kalapálni kezdjen a szívem és sikitani kezdjek álmomban,úgy félek. A párom ilyenkor rendszerint felébresztett mert azt mondta ilyenkor zihálok és nyögök miközben alszom.

2021. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Azt álmodtam, hogy a város amiben éltünk a párommal szürke ködbe borult, sötét. És folyamatosan menekülök valami elől, a lakásunkba próbáltam futni. A kapukód beírása előtt kiestem a testemből és láttam, hogy kétségbe esetten próbálom beírni a kódot. Sikítottam. Végre be tudtam menni. Majd az üvegajtón keresztül láttam, hogy egy fiatal ember is egy kislánnyal menekül és kérlelt, hogy engedje be. De annyira gyanús volt és féltem, hogy nem engedtem csak ha mond valamit, amiből tudom, hogy itt lakik. De úgy féltem, hogy felébredtem.
2021. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
48%

Fuh én egy egész könyvet teli tudnék írni a rémálmaimmal, régebben nagyon sok volt...


Az egyik legrosszabb talán az, amikor, hogy álmomban egy gyilkos voltam, és a kezemben tartottam egy általam megölt ember fejét. Az álmomban tudtam, hogy évekkel ezelőtt öltem meg, de a fej még véres volt. Egy világvége hangulatú pusztán sétáltam keresztül, míg kiértem egy virágzó mezőre, ahol állt egy ház. A nagyszüleim laktak benne, és én hozzájuk tartottam. Nem tudtam, hogy mit csináljak a fejjel, iszonyatosan féltem, hogy valaki meglátja, és már ugye nem tudtam visszacsinálni, bűnös voltam. Be akartam dobni a kinti kukába, de pont akkor jött ki papám, és az üres véres zsák még a kezemben maradt. Majd bent leültünk az asztalhoz, és papa kérdezte, hogy mi van nálam? Ez valami halott madár? Majd kivette a kezemből a zsákot (aminek ilyen gumi állaga volt), undorítóan nézett ki, de felszeletelte egy késsel, és elkezdte megenni...

Miután felkeltem, még éreztem a félelmet, és rendesen elgondolkoztam, hogy tettem-e valaha valami rosszat, csak egy álom volt-e, mert annyira valóságosnak éltem meg. Utána még napokig nyomott hangulatom volt tőle.

Régen egyébként voltak olyan félelmeim, hogy mi van akkor, ha valakit véletlenül megölök, vagy meghal mellettem (pl. beleesik egy tóba és megfullad), és azt hiszik, hogy én tettem.


Még régebbi visszatérő álom pl. hogy megölt állatokat láttam. Mindegyik borzasztóan nyomasztó hangulatot sugárzott. Többször sétáltam be elhagyatott helyekre, ahol véres állati húsok lógtak, vagy ahol valami gyilkosság nyomaira bukkantam. Egy lepukkant házban detektívént kinyitottam a szekrényt, amiből kirepült rengeteg madár, de amint kijutottak, lezuhantak a földre, és elpusztultak, mintha egy hatalmas, fentről érkező energia lecsapta volna őket. A szekrényben pedig bezacskózva véres csontok... konkrétan mint egy horrorfilm.


Lehet közrejátszott az ilyen álmaimban a gyerekkorom, mert apám eléggé lobbanékony természet volt, és sokszor féltem tőle, hogy egyszer csinál velünk valami rosszat. Vele is álmodtam egyszer, hogy egy zacskó véres csontot cipel valahová...

Szerencsére már igy felnőttként ilyen rémálmaim nincsenek.

2021. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!