Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb rémálmot...

Mi volt a legrosszabb rémálmotok? Szoktatok rá emlékezni? Fel szoktátok írni? Szokott ismétlődni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 03:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehettem vagy 3-4 éves, mai napig emlékszem a visszatérő rémálmomra. Mindig a kis szobában voltam a heverőn benne és játszottam egy babával, milor hirtelen az ajtóban Megjelent mindig valami nagy hatalmas szürke visszataszító lény és közeledett hozzám, nagyon valóságosnak tűnt, mindig mikor elérte a heverot felébredtem.

De mindig mikor kinyitottam a szemem éreztem, hog maxon dobog a szívem.

Másik visszatérő álmom az volt, olyan 13-14 évesen hetekig, hogy kergetnek. De az események mindig mások voltak, mindig más kergetett. Volt, hogy azt álmodtam, hogy a varosban sétálok hirtelen megjelenik az apám(utalom őt, nem tartjuk vele a kapcsolatot, 7 éve nem láttam) és elkezd utánam szaladni, szaladok el előle erre majdnem rámomlik egy épület.

Következő nap megint mas kergetett, akkor az esemény az volt, hogy felrobbant a ház Megjelent egy sötét alak és kergetett at mindenen keresztül.

De volt, hogy egy ismeretlen szőke nő üldözött egy nagy tomegbol.

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Leírni soha nem szoktam, elmondani csak néha 1-2 embernek.

2015. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ c:
2015. aug. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!