Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egy ideje már többször is álmodtam, hogy setálgatok a legjobb barátnőmmel, mikor egyszercsak valamiért kiások a földből egy nagyobb krumplis zsákot, és az teli van régi festményekkel, aminek a hátoldalára egy összeg van rá írva, ami általában nem megy 20ezer forint fölé. De a zsákban nem csak festmények vannak, egy csicsás, gyöngyökkel díszített halászháló is van, de ezzel egyáltalán nem foglalkozok az álomban. A festményeket szinte mindig elviszem az irodalom tanáromhoz, hogy mennyire értékesek, illetve el lehet e őket adni. De a válaszára reggelre már nem emlékszem, és itt általában vége is álomnak.

Egy 16 éves lány vagyok.



2021. aug. 20. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Barátnőddel való sétálás jelzi azt, hogy te is, ő is tovább akartok tanulni, önálló életet szeretnétek élni, függetlenek akartok lenni. A krumpliszsák jelzi azt, hogy valami értéktelennek tűnő dolog birtokában vagy, a képek pedig azt, hogy ezek a dolgok értékesek. Az, hogy egyiken sincs nagyobb összeg 20ezer forintnál, jelzi azt, hogy vannak terveid, de (szerintem külső hatásra) elveted őket, nem folytatod.A csicsás halászháló gyermekkori álmaidat jelzi, hogy pl, színésznő, énekesnő vagy űrhajós vagy valami olyasmi akartál lenni, ami csak nagyon keveseknek adatik meg. Hogy az irodalomtanárodhoz viszed a képeket, jelzi azt, hogy lehet, hogy a való életben is megbízol benne, és talán irodalomból akarsz majd emeltszintűzni vagy felvételizni. Talán jogász, vagy irodalomtanár akarsz lenni? Szerintem.
2021. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!