Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
Sétáltam egy medence felé s előtte a lábtisztító vízbe szerettem volna bele lépni. Azonban mikor bele léptem jó mély lett s valaki leakart húzni és fulladoztam. Viszont nem éreztem félelmet, csak mintha ezt szükséges lett volna átélnem. Sikerült innét kimásznom. Ezután ránéztem a medencére ami ránézésre nem volt mély, és kicsit sötétebb volt a víz. Mikor bele mentem világosabb lett a víz, viszont nagyon mély lett ez is. Az jutott eszembe, nehogy most is lehúzzon valaki, de ez nem történt meg. Itt igazából azt éreztem, hogy számomra ismeretlen dologba léptem be és igazából nem tudom hogyan tovább ezután. Miután jól megnéztem a vízet felébredtem.

2021. aug. 14. 21:48
 1/1 anonim válasza:
Nem vagyok menő lenne az igazi nagy része nem tudom hogy nem csak egy troll profil oldala is a sexual activity involving application of pain or constriction to the male genitals
2021. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!