Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok és miért gondolo...

Miért álmodok és miért gondolok állandóan olyan emberre akivel nem tartom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Még általános iskolában voltunk osztálytársak ezzel a fiúval, ez kb 5-6 éve volt. 2 éve egyszer láttuk egymást egy boltban össze néztünk, de nem voltunk olyan közelségbe, hogy köszönjünk és beszéljünk, azóta mindig eszembe jut ez a személy. Nem sokkal ez után a “találkozás” történése után meg ismerkedtem egy fiúval és össze is jöttünk. Egyszer kiderült, hogy ő és a volt osztálytárs ismerik egymást és barátok, onnantól kezdve sokat találkoztunk vele, én nem nagyon beszélgettem vele de mindig olyan fura érzésem volt mikor ő is ott volt. Általános suliban volt egy időszak mikor belé voltam zúgva de nem volt olyan mély érzés, tudtommal ő neki is tetszettem csak pont akkor mikor én nem úgy tekintettem rá, sosem beszéltünk így az érzéseinkről és mindig is kedveltem. Viszont ebben a 2évben, hogy többet láttuk egymást nagyon sokszor megjelent az álmaimban, mindig pozitív személyként vagy barátként vagy párként. Nagyon bizzarrnak tartom mivel párommal is megvagyunk és nem vágyakozom máshoz, de napközben is azon kapom magam hogy ő jár a fejemben, hogy mit csinál épp, az is előfordult, hogy rágondoltam és rápárpercre megjelent. Kiváncsi vagyok ez mitől lehet, vajon neki is eszébe jutok-e de erre nagyon kicsi esélyt látok. Szerintetek bemesélem magamnak és kezdek megbolondulni? Hiszek egy minimálisan az ilyen lelkitárs dolgokban de nem hinném ez lenne a helyzet, minden esetre bármi féle ötletet meghallgatok vagy ilyesmit

2021. aug. 24. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Mert lány vagy és ki vagy éhezve egy fiúra.
2021. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiéhezve, van párom, tőle megkapok mindent, és nem vágyom másra se ezért is fura
2021. aug. 24. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát mer ilyen ez az álmodás, befurakodik minden.
2021. aug. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!