Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem ertem mi...

Egyszeruen nem ertem mi tortent velem? Van lasssn 6 eves kapcsolatom lassan fel eve elvett azota megvaltoztam allandoan feltekeny vagyok semmi okom ra parom sosem csalt meg oszinte ember en viszont elviselhetetlen lettem

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami csinos viszont probalok normalis eletet elni..Nem szeretnem a kapcsolatomat tonkre tenni.mit tegyek?hova forduljak?
2019. máj. 15. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg picit kevésbé birtokolni. Attól még hogy a férjed, próbálj meg nem tulajdonként tekinteni rá. :)
2019. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Azért vagy féltékeny, mert nagyon elégedetlen vagy magaddal. Jól sejtem, hogy túlsúlyos vagy? Megértem a félelmeidet, mert rengeteg szabad, csinos nő mászkál az utcákon és nyilván a férjed sem vak. Egyet tehetsz: változtatsz! Kapd össze magad és a házasságotok rombolása helyett kezdj el magaddal foglalkozni! Sportolj, diétázz, öltözz csinosan, nőiesen és meglátod, minél több önbizalmad lesz, úgy fog a féltékenység is elmúlni. Sőt, sokszor fordul a kocka és a férj lesz féltékeny, amikor rájön, hogy az ő felesége nem is olyan a kutyának nem kéne rusnyaság, hanem egy igényes, csinos nő, akit más férfiak is megnéznek.

Nagyon nagy hazugság, hogy nem számít a külső! Nagyon is számít. Én ismerek olyan férfit is, aki szégyelli a feleségét mások előtt, mert annyira el van hízva, tréningnadrágba jár, rosszak a fogai, ronda banya típus. Azért a férfit is meglehet érteni. Nyilván mindegyik szetetne büszke lenni a csinos, helyes feleségére, nem pedig egy házsártos dromedár kötözködését hallgatni munka után.

2019. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Előző, ne irkálj baromságokat. Duci vagyok, ne tudd meg, hány fickó akarta már velem megcsalni a vékony csaját, feleségét, barátnőjét. Nem a kilókon múlik, hogy ki a vonzó egy pasi szemében.


Kérdező: szerintem pedig egyáltalán nem véletlen, hogy féltékeny vagy, valószínűleg minden okod megvan rá. Nekem már az gyanús, hogy ilyen sok év után feleségül vett - tipikus: ezt akkor csinálják, amikor elkövettek valami stiklit, és próbálják megnyugtatni a lelkiismeretüket. Szerintem megcsalt és azért vett el. Ne legyen igazam, de nemigen szoktam tévedni.

2019. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Savlekotő ***** válasza:
Előző igen egy éjszakára kellennél,igen, de hogy nem vállalna fel egyik se aki csalta volna veled a párját társnak az fix,max csak digi dugira a motelbe.. :(
2020. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!