Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Egyszeruen nem ertem mi tortent velem? Van lasssn 6 eves kapcsolatom lassan fel eve elvett azota megvaltoztam allandoan feltekeny vagyok semmi okom ra parom sosem csalt meg oszinte ember en viszont elviselhetetlen lettem

Nem vagyok valami csinos viszont probalok normalis eletet elni..Nem szeretnem a kapcsolatomat tonkre tenni.mit tegyek?hova forduljak?

máj. 15. 12:06  Privát üzenet  

A válaszok
Próbáld meg picit kevésbé birtokolni. Attól még hogy a férjed, próbálj meg nem tulajdonként tekinteni rá. :)

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 12:16 Privát üzenet

Azért vagy féltékeny, mert nagyon elégedetlen vagy magaddal. Jól sejtem, hogy túlsúlyos vagy? Megértem a félelmeidet, mert rengeteg szabad, csinos nő mászkál az utcákon és nyilván a férjed sem vak. Egyet tehetsz: változtatsz! Kapd össze magad és a házasságotok rombolása helyett kezdj el magaddal foglalkozni! Sportolj, diétázz, öltözz csinosan, nőiesen és meglátod, minél több önbizalmad lesz, úgy fog a féltékenység is elmúlni. Sőt, sokszor fordul a kocka és a férj lesz féltékeny, amikor rájön, hogy az ő felesége nem is olyan a kutyának nem kéne rusnyaság, hanem egy igényes, csinos nő, akit más férfiak is megnéznek.

Nagyon nagy hazugság, hogy nem számít a külső! Nagyon is számít. Én ismerek olyan férfit is, aki szégyelli a feleségét mások előtt, mert annyira el van hízva, tréningnadrágba jár, rosszak a fogai, ronda banya típus. Azért a férfit is meglehet érteni. Nyilván mindegyik szetetne büszke lenni a csinos, helyes feleségére, nem pedig egy házsártos dromedár kötözködését hallgatni munka után.

A válasz 55%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 12:35 Privát üzenet

Előző, ne irkálj baromságokat. Duci vagyok, ne tudd meg, hány fickó akarta már velem megcsalni a vékony csaját, feleségét, barátnőjét. Nem a kilókon múlik, hogy ki a vonzó egy pasi szemében.

Kérdező: szerintem pedig egyáltalán nem véletlen, hogy féltékeny vagy, valószínűleg minden okod megvan rá. Nekem már az gyanús, hogy ilyen sok év után feleségül vett - tipikus: ezt akkor csinálják, amikor elkövettek valami stiklit, és próbálják megnyugtatni a lelkiismeretüket. Szerintem megcsalt és azért vett el. Ne legyen igazam, de nemigen szoktam tévedni.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 15. 12:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ha lenézem az embereket? Nem szándékos a dolog, de némely ember arca elviselhetetlen még így ismeretlenül is.
Van itt más olyan ember is akinek az anyja sokszor elviselhetetlen?
Vessek véget ennek a barátságnak vagy ne? Elviselhetetlen, piszkál olyan dolgokért amikért ép mentalitásu ember nem piszkálna. Kövérezik, azt mondogatja h hullik a hajam, kicsi a...
Mitől lettem ilyen rossz, elviselhetetlen ember és hogy tudnék megváltozni MAGAMTÓL?
Miért lesz valakiből ingerült, idegbeteg, lassan elviselhetetlen ember, miután alkoholista lett?
Mit tegyek? A barátommal együtt vagyok lassan másfél éve, imádjuk egymást és nagyon jól megvagyunk. Az apja egy elviselhetetlen, szemét, aljas ember. Folytatás lent

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!