Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet vérrel álmodni?

Mit jelenthet vérrel álmodni?

Figyelt kérdés

Álmomban menstruáltam, de csak annyira emlékszem hogy tampont cseréltem és bőven meg volt.

Aztán meg nagyon halvány rózsaszín.

Memszesz napja még bő 1 hét.

Légyszi ne nézetek hülyének 😅

Több oldalon azt olvastam hogy megtermékenyítést jelent, máshol meg csupa negatív dolgot..


2021. aug. 25. 11:25
 1/2 Grimfox ***** válasza:
100%

Ennél prózaibb, vagy egyértelműbb jelentése is lehet, bár nem állítom, hogy biztosan ezt jelenti: Megtisztulás-valamitől megszabadultál, amitől már éppen ideje volt. Múlt idő, de a közelmúltról van szó. Több dolog is szóba jöhet. Valami "intim" azaz olyasmi, amiről a külvilág nem tud. Belső gondolatok, amiket megtartasz magadnak, például. Egy ilyen gondolattól is megszabadulhattál. Emberi kapcsolatra annyira nem gondolnék, mert az olyasmit jelentene, hogy az a kapcsolat megérett, és emiatt kellett megszakadnia. Harmadik ötletként valami elemi dologra tudnék gondolni az életben.

Ez mind csak a menzesz megtisztulás, kivetés szimbolikájára alapozott tipp, nem biztos, hogy ezt jelenti.

2021. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. aug. 25. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!