Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban leestem egy vékony...

Álmomban leestem egy vékony deszkáról, amely egy folyón át vezetett. Ekkor kezdtem felébredni, és mintha a kaszás állott volna az ágyam mellett. Majd mikor jobban magamhoz tértem, kirajzolódott az óriás plakátomon lévő gitáros… Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Eléggé érdekes egy álmom volt.

Amennyire emlékszem azt leírom.


“ Olyan emberek támadtak rám, akikkel sem jóban, de rosszban sem vagyok. Vertek, ütöttek, és mindenemet elszedték, kínoztak..

Menekülni próbáltam, de sokszor nem sikerült, még egyszer sikerült. Elakartam futni, egy fiúhoz (kiszemeltem) tudtam, hogy csak nála lehetek biztonságban. De folyamatosan követtek, és a nyomomban voltak, megakartak ölni.”


Felébredtem, majd újra elaludtam


“ Együtt voltam a kiszemeltemmel. Valamilyen rendezvényen voltunk. Mindig mellettem volt, én pedig hátulról átöleltem, és a suttogtam a fülébe valamit, amitől ő csak mosolygott. Voltak mellettünk ismerősei, akik kedvesen néztek, s beszélgettek velünk. Egyszer elkezdtem harapdálni a fülét, eleinte tetszett neki, aztán kevésbé. Azt mondta haza megy, megnézi otthon vannak-e a szülei, s aztán ha nem menjek utána.

Utána mentem, de jöttek velem mások is, ők mondták merre menjek. Olyan út volt, ami nagyon kanyargós, kicsit veszélyes, és erdei út volt, s még sosem láttam. Egy folyóhoz értem és tudtam, hogy ha átkelek rajta, eljutok hozzá. Arra azonban nem igazán emlékszem, hogy mikor át akartam menni rajta magamtól esetem-e bele, vagy belelöktek, mert mintha úgy rémlene nem magamtól estem volna bele. S aztán jelent meg a kaszás”


Remélem valaki tud segíteni mit jelenthet? Előre is köszönöm!


(Még annyit, hogy tegnap azt álmodtam, hogy a kiszemeltemnek barátnője van, és mindig ott voltak ahol én, én pedig sokat sírtam miatta - álmomban)



2021. aug. 28. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Vertek, bántottak... kiszolgáltatott helyzet, szégyenérzet valami miatt.

A kiszemeltedhez menekülnél a legszívesebben, mert szerinted ő megértene.

Harapdáltad a fülét, de nem tetszett neki egy idő után. Attól félsz, hogy lehet, hogy nem fogadna el téged olyannak, amilyen vagy, nincs önbizalmad.

Az erdei út a helyzetben bizonytalanságot, ismeretlent jelképezi (pl. nem találsz megoldást arra, hogy a kiszemelteddel legyél). Ha mások mondták, merre menj, valószínűleg olyan tanácsokat kapsz, aminek nem sok hasznát veszed, vagy éppen ezek a tanácsok segítenek az úton maradni, attól függ, hogy hogy élted meg álmodban.

A folyó az akadályt szimbolizálja, ami közted és a kiszemelted közt áll. Az, hogy nem sikerült átjutnod, értelemszerűen a valóságban is azt jelenti, hogy nem érted el a célod vele kapcsolatban. Ha valaki belelökött a folyóba, nem magadtól estél beke, akkor valakit hibáztatsz azért, amiért nem jött össze.

A kaszás pedig ebben az esetben a helyzet kilátástalansága, amit jobb lenne lezárni, mert szó szerint halálra van ítélve.


A zárójeles álmod meg pusztán féltékenység, nem szeretnéd őt látni mással.

2021. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!