Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez azt jelzi megfogok halni?

Ez azt jelzi megfogok halni?

Figyelt kérdés
Tehat almomban egy fold alatti barlang féleségben voltunk a csaladommal,es ott volt a halott nagymamám aki álmomban foltamadt es mondtam neki hogy mar egyszer meghalt ne haljon meg megegyszer aztan hirtelen bejottek sok fegyveres emberek es lovoldoztek minket,de nekem nem esett bantodasom es kiszaladtam,kint minden feher volt,oriasi ho es langszorok voltak felszerelve,amik a mozgasra aktivalodtak,de nem egtem meg es folyton csak menekultem menekultem....mi lehet a jelentese? A feher nem jelent jot,sem a tuz...utoljara mikor feherrel almodtam a nagymamam meghalt ra 3 napra...ki hogy fejtene meg?
2021. aug. 28. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Igen, de ne keseredj el, mindenkinek ez a sorsa! - az élet halálos betegség.
2021. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy kissé kimerült vagy, próbálj lefekvés előtt relaxálni, készíts teát, tedd le a mobilt és olvass egy jó könyvet.
2021. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Azt jelenti, hogy tùl sok Netflixet neztel.
2021. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fehér fény nem jelent rosszat, tisztát, túlvilágit, transzcendenst, új kezdetet, nagy változást jelent. Az más kérdés, hogy a te szubjektív, érzelmi alapú szemszögedből valaki halála rossz. Ettől a fehér fény nem lesz automatikusan rossz.

Szerintem az álmod azt jelenti, hogy még nem vagy túl a gyászon. Félsz a haláltól és menekülsz előle, akár veled történik, akár mással a környezetedben. Az is kiderül az álmodból, hogy veszélyben érzed magad valami miatt.

A gyász teljesen természetes, valamilyen szinten mindig az emberrel marad. Maga a halál nehezen felfogható, a legtöbb ember tart tőle, viszont természetes, az élet nem létezhetne nélküle, értéktelenné válna.

2021. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halottat látni esőt jelent. Ez be is jött.
2021. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!