Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt Nagyszülők újra...

Elhunyt Nagyszülők újra eltemetése mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Tegnap a Nagypapámmal álmodtam, aki 2018-ban hunyt el, ma pedig a Nagymamámmal, aki tavaly hunyt el. Mindkettőnèl a temetésükről álmodtam, hogy újra el lettek temetve de olyan mintha mégis mellettem lettek volna a temetés alatt és sírva keltem mindkét reggel…. Minden hétvégén megyek “hozzájuk” a temetőbe. Nem tudom mit jelenthet. Valami ötlet?
2021. szept. 12. 14:22
 1/2 Grimfox ***** válasza:
71%
Azt jelentheti, hogy belül már lezártad, vagy épp most zártad le azt a szakaszt az életedben, aminek ők is a részesei voltak. Nem csak a való életben, hanem a tudatod mélyén is eltemetted őket, azaz lezártad az életet, amit együtt töltöttetek. Az álom valószínűleg azt jelzi, hogy ébren is így kellene tenned, nem kapaszkodni annyira az emlékükbe. Persze ez nem jelenti azt, hogy el kell felejtened őket. De a heti temetőlátogatás csak növeli a ragaszkodást valamihez, ami már nincs. A gyász ideje elmúlt, már az élőkkel kell foglalkoznod.
2021. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, és a segítséged! :)
2021. szept. 12. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!