Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Gyanús...

Mit jelent ez az álom? Gyanús és furcsa volt.

Figyelt kérdés
Én azt álmodtam hogy ott voltam a házamban és a semmiből kintre 1,5 méteres hó került. Utána próbáltam kijutni de a hó eltorlaszolta az ajtót ezért az ablakon másztam ki. Utána valahogy megint a házban voltam de ahányszor kimentem mindig visszakerültem utána elkezdtem verni f*szomat és utána már a másik ablkaon másztam ki de akkor már eső volt kint. Utána valahogy már a kocsimban voltam (Mercedes-Benz) és a bolt mellett áltam. Bementem a boltba de mikor beértem kimenni már men tudtam mert bezáródott az ajtó és a pénztáros meg eltűnt. Utána ott is az ablakon másztam ki és már nem volt eső utána bezsálltam a kocsimba és ellhajtottam de utána már egy nagy ház tetején voltam és a kocsimmal leugrattam onnan és mikor lezuhantam felébredtem. Mit jelenthet ez az álom? Nagyon furcsa és gyanús volt.

2021. okt. 9. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Az nekem is gyanús, hogy nem tudsz kijutni egy házból, erre elkezded verni a f..zodat.
2021. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az álomban jelenlévő általános félelem, "gyanús" érzés többnyire a szorongás leképeződése. Az, hogy nem tudod hol vagy, de mindig mennél, valaminek a hiányát jelzi, az életedben való kényelmetlenségedet. A maszturbáció talán a be nem teljesült vágyaknak lehet a jele. A hó metafora a nagy súlyra, ami körülvesz, és gátol a mozgásban. Az autó, és az azzal való halálba ugratás pedig valószínűleg a nemkívánatos végkifejlete lehet annak, ha nem teszel valamit sürgősen.


Talán. Nem biztos, csak hobbi szinten önerőből foglalkozom álomfejtéssel. Ha komolyan érdekel az esetleges jelentése, keress fel egy pszichológust, vagy egy egyetemi pszihológia előadót, aki jártas a témában.

2021. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Ne tulajdoníts jelentőséget az álmoknak. Abba még Freud is belebukott.
2021. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!