Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok,...

Mit jelentenek ezek az álmok, miért álmodom ilyet?

Figyelt kérdés
Rengetegszer azt álmodom, hogy becsapódik a földbe egy másik bolygó, meteor. Elfeketedik a nap, elpusztul a föld, tornádók pusztítanak. Látok rengeteg furcsa dolgot az égen, általában éjszaka, ami közeledik, vagy csak egy helyben lebegve jelzi, hogy jönni fog, vagy valami történni fog, ami mindig negatív esemény és iszonyatos félelemmel társul már csak a nézése is.
2010. szept. 2. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Csodálkozol?99óta ez folyik a csapból is.Valószínűleg túl sokat foglalkoztat a téma,nem?
2010. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem leginkább érzelmi instabilitásra, önbizalomhiányra, és stresszre utal, de szerintem mind a három jelen van nálad. nekem is volt ilyen periódusom, majd elmúlik, nyugi. Túl leszel rajta
2010. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeretem a csillagászatot, az eget, a felhőket, de nem foglalkozom világpusztulással, viharokkal, se semmi ehhez fűződő negatív dologgal. Az utóbbi időben nem foglalkoztam amúgy se ezekkel.
2010. szept. 2. 18:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az jó lesz, ha elmúlik. =) Sokkal jobb lenne inkább békés kék éggel álmodni, meg hasonlóak. Emlékszem volt már olyan is. A legnyugodtabb és pihentetőbb álmom volt, amikor csak szálltam a csillagok alatt a felhők között, de ez csak egyszer volt. A negatívakból meg megszámlálhatatlan. :S
2010. szept. 2. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer ezt álmodtam: Álltam az udvarunkon éjszaka és néztem a holdat!Gyönyörű telihold volt,de rettegtem tőle!Egyszer csak elkezdtem lebegni és csak emelkedtem fel a hold felé, az űrbe!Sosem rettegtem ennyire!Azt mondták utána nekem, hogy ha azt érzem,hogy lebegek,akkor siessek vissza,mert ilyenkor a lélek elhagyja a testet!
2010. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez igaz? Elhagyja ilyenkor a testet a lélek? :O Hát ez nem semmi, ha igaz.
2010. szept. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!