Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A férjem barátja és én pont...

A férjem barátja és én pont most álmodom vele. Ő is szerethet engem?

Figyelt kérdés

A valóság: Van egy srác a férjem egyik legjobb barátja aki már kamasz koromban is őrülten tetszett, de sosem volt közöttünk semmi. Viszont, ha csak találkoztunk mindig bámult, szinte levetkőztetett a szemeivel és úgy köszönt. Mivel nem egy társaságba jártunk valahogy mindig elkerültük egymást. Az évek elteltek megismertem a férjemet aki később pont evvel a sráccal barátkozott össze. Persze minden alkalommal zavarban vagyok, ha találkozunk, de próbálom nem mutatni. Azóta neki is lett egy kislánya, de nem él együtt a pici anyukájával. Mikor találkozunk nagyon kedves velem, de nem néz a szemembe, főleg úgy nem ahogy rég. Baromi kellemetlen, hogy "átnéz" rajtam. Én hülye ezt elmondtam a férjemnek aki szóvá tette neki. Persze magyarázkodott, hogy rengeteg a gondja és nem akart megbántani. Azóta persze még nem találkoztunk.

Álom: Van egy fénykép amin két kisgyerek mosolyog, az egyik a férjem barátja a másik pedig én vagyok. Mikor megmutatom neki a képet, nagyon tetszik neki és valami félre érthető dolgot mondok, amire nem emlékszem, de egyből magyarázkodom is. Erre ő szenvedélyesen megcsókol és bevallja hogy mennyire szeret, és hogy már nem bírta magában tartani.

Hát ez elég hosszúra sikerült. szerintetek konkrétan mit jelenthet ez az egész, és miért most álmodok ilyet?


2011. nov. 14. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ejha! Ez ám a megfogalmazás, helyesíráson kívül a kifejezőkésséged sem a legjobb. Írásod alapján valószínűleg még tök éretlen és korlátoztan képzett vagy, az ilyeneknek ilyen az élete - ezért fordulnak pl álomfejtéshez-. Ezt el kell fogadni.
2011. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

09:09

bagoly mondja verébnek:D

2011. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Húúú,nem semmi. Szinte nem is értem. Ez a vonat már elment. Külön életet éltek és ennyi.Azért álmodsz erről,mert a "múltban" nem jött össze,az álmodban igen.
2011. nov. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves okostojás! Ha már a helyesírással cseszegetsz, előbb olvasd el te mit írtál! Ez az oldal nem azért van, hogy másokat lealázzunk (ilyenek) stb. A kérdés az álomfejtéssel foglalkozik igen. De ha téged ez nem érdekel, nem értesz hozzá vagy nem akarsz segíteni akkor miért válaszolsz? Talán az "ilyenek", mint te csak mások szekírozásával és lealázásával tudnak érvényesülni és a nyilvánosság elé kerülni? Kösz a nagy semmit!
2011. nov. 14. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Férjjel álmodni: Szerencsétlenség
2011. nov. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még valami, most világosított fel egy kedves ismerősöm, hogy a férjem agyba főbe megcsalt a kapcsolatunk kezdete óta. Most inkább nem írnék mást
2011. nov. 14. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!