Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Két hete, minden éjszaka azt...

Két hete, minden éjszaka azt álmodom, hogy kapok egy levelet. Felbontom, de nem tudom elolvasni a szöveget. Amikor tisztul a kép, állandóan felébredek. Hiába próbálok tudatosan visszaaludni, és kideríteni a végét, egyszerűen nem megy. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 00:09
 1/8 anonim válasza:
51%
az agyad így jelez, hogy meg kell hallgatnod az Opus- live for life c. dalát...
2011. nov. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet... Ma éjszaka nem volt levél, most majmok párzásáról álmodtam... :D Tényleg segített a dal! Köszi. :)
2011. nov. 10. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Szentem fogsz egy levelet kapni amit soha nem akarsz megtudni az lessz benne
2011. nov. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
de az álmoskönyvem azt mondja: Levél. Általában tolvajt jegyez.
2011. nov. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
majmok párzása... hmm irány az állatkert! ha elkapnának akkor hivatkozz rám!
2011. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nincs olyan amit ne szeretnék megtudni, de ha mégis, akkor lehet, hogy meglepetés lesz, vagy egy nagy csalódás? :)....... A tolvaj egyáltalán nem hiányzik... nincs rá szükségem :)....... Az állatkert nem is rossz ötlet, én nem szeretnék részt venni a majmok párzásában, :) de ha segít, akkor megnézem... :) Ezért nem kaphatnak el.. de ha mégis, akkor mondom, hogy te voltál...... :) :) Köszönöm a válaszokat. :)
2011. nov. 11. 09:07
 7/8 anonim válasza:
100%
Talán előjön egy régi emléked, amikor még nem tudtál olvasni.
2011. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi lennék rá, hogy mi az... Majd kiderül... eddig még nem jött... Ezt hogyan veszem észre?
2011. nov. 24. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!