Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fordított kereszt volt álmomba...

Fordított kereszt volt álmomban, hallottam egy nyekergést és felébredtem, ez mit jelent ?

Figyelt kérdés
Életemben nem álmodtam még ilyet, nem is hiszek ezekben. Nem néztem mostanában ilyen filmet, sőt még ezzel a témával sem foglalkoztam semmilyen formában. Nincs bennem félelem, viszont hetek óta nem tudok normálisan aludni. Normális körülmények közt élek, tanulok és dolgozom. Mindezt leszögezve álmomban egy fordított kereszt volt , s egy “álomrészben” lettem rá figyelmes. A párbeszéd akivel beszéltem így zajlott: “Rossz lelki állapotban bàrmit megtennék”. Ezt én mondtam az illetőnek álmomban, mindeddig rendben is lenne ha nem ébredtem volna fel valamiféle nyekergésre és a fordított kereszt látvànyára. Megvagyok keresztelve, de mindebben nem hiszek, és nem hiányzott most ez a dolog , főleg az nem , hogy ezen az oldalon tegyek fel egy ilyen kérdést. Ez most történt fél órája, és gondoltam megkérdezem Ezotéria témában, itt talán nem néznek hülyének annyira és talán nem mondják azt, hogy kitalálom. Kérem aki tud segíteni, vagy választ adni erre az segítsen , adjon tanácsot, kérem. 26/F

2021. okt. 31. 02:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent azon kovul hogy 26 evesen mar nem kellene ilyeneken paràzni…
2021. okt. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát. Mivel álmodtál róla kitaláltad. Az álmok az agy szüleményei. Persze nem minden esetbe. Viszont nemhiszem hogy itt ez a helyzet. Inkább tényleg csak álmodtál valamit. Az agyad bármelyik részéről előjöhet információ. Tudsz a fordított keresztről és azt is hogy félned kell tőle. Így az agyad elő hozhatja bármikor. Ha bármi komolyabb lenne azt máshogy éreznéd. Ha nem tudtál aludni nyilvan fáradtabb is vagy. Hajlamosabb az ember ilyenkor rosszakat álmodni.
2021. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!