Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon különöset álmodtam,...

Nagyon különöset álmodtam, mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Pesten voltam egy lánnyal meg egy fiúval akit amúgy nem szeretek egy ilyen temető szerűségben sétáltunk és pisilnem kellett aztán kitaláltuk hogy elmegyünk három különböző helyre csak időközben a fiú beesett egy ilyen kiásott sírba de az több száz méter mèly volt. Végül sikerült kimásznia és ilyen fekete ragacsos lett a keze talán Szurok volt. Ahogy kimászott a kezével rajzolt a homlokomra egy keresztet. Nagyon furcsa volt ez az alom.

2021. febr. 17. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hamarosan meghalsz.
2021. febr. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Azt jelenti hogy elenk a fantáziád meg max tul sokat gondolsz ezekre a nemkivant szemelyekre.

Mivel az almok csak emlekek es kepzeloero vegyuletei. Nincs misztikus jelentesuk.

2021. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Össze fogtok csapni, csak egy maradhat.
2021. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Kerüld azt a fiút, véletlen se menj egy társaságba vele.

Miért nem kedveled egyébként?

És a lány ki volt?

Amikor a fiú kimászott a lány hol volt?

Hogyan viszonyult hozzád a fiú mikor kimászott?

Te hol voltál, mit csináltál?

Mi történt miután rárajzolt a homlokodra mielőtt felébredtél, rádnézett valahogy, meghátrált?

2021. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!