Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már a második ilyen álmom...

Már a második ilyen álmom zsinórban! Mit jelentsen ez? Többit lent!

Figyelt kérdés

Mint az előző kérdésben, most is Ábránddal a lovammal álltam egy temetőkertben, ami nagyon öreg volt. Sűrű, tejszerű köd borult a tájra, erős szél hajlongatta a fákat. Éjszaka volt, csak a Hold fénye vetett ezüstös fátyolt a sírlapokra. Elindultam ismét egy ösvényen, amely egy kisidő múlva egy tisztásban végződött. A kis tisztást fehér kőkeresztek szegték, mint egy kerítésként elválasztva a világtól. Vörössé vált a köd, s én, mint a tegnapi álmomban, belenéztem Ábránd szemébe. Kék, jégkék szemekkel nézett vissza rám, pedig valóságosan barna szemei vannak. Ezúttal felnyúltam a homlokához, és megsimítottam rajta a fehér csillagot. Aztán a vörös köd, ami eddig a kereszteken kívül terjengett csak, befelé, felénk terjedt. Amint elérte a lovam lábát, ő megvadult. Szemei ismét hófehérré, misztikus, ködös tekintetűvé váltak, s a földet kezdte kaparni. Lassanként megint megjelent a fekete szőrén a fehér kereszt, fehér szőrszálakból... ekkor megbolondulva felágaskodott, s felém rúgdosott, harapott. A kőkeresztek felől csuklyás, arctalan démonok, fantomok és szellemek tartottak felénk, kezükben Ábránd eddig használt patkóit maguk elé tartva, némelyikek olajlámpásokat tartottak, s azzal világítottak. Ez a kísértetmenet egyszerre, vontatott hangon kiabálta, többször egymás után: "Bevégeztetett!".


Mit jelentsen ez? Nagyon megijedtem, hiszen másodszorra álmodtam ugyanezt, csak most több részletre emlékszem... tegnap a legjobb fiú barátomnak meséltem el ezt az egészet, úgy éreztem, ő meg tud érteni, úgy éreztem, csak ő tud megnyugtatni, mert benne feltétel nélkül megbízok...


Aki segít, annak megy a zöld pacsi!



2017. márc. 13. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Jo a fantaziad kolyok azert. Helyedbe leirnam ezt egy rovid horror sztoriba vagy egy konyv, film jelenetkent.
2017. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Semmit se jelent. Egyik álom se. Az a jelentése, amit adsz neki.

Az ilyen 'megrázó' álomra jobban emlékszel, és minél többször gondolsz rá újra, annál valószínűbb, hogy újra megálmodod. Ha nagyon zavar az álom, gondolj arra, mi történt aznap, vagy az azt megelőző napokban, ami ezt kiválthatta, próbáld meg holnap elkerülni ezeket. Ne gondold túl, mert megintcsak, minnél többet gondolsz rá, annál nagyobb az esélye, hogy újra erről álmodsz.

nade kérem én ám azt a zöld pacsit!!4

2017. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Gyönyörű atmoszfèrát tudsz lètrehozni az olvasó kèpzeletèben. A szóismètlès itt ott mèg megfigyelhető, a törtènet pedig kissè egyszerű. Ha író akarsz lenni, (mert jó úton haladsz) gyakorolnod kell azt az 5 szempontot amikkel èlvezhető alkotásokat adhatsz ki a kezedből, ès vèshetsz bele az olvasóid jellemèbe.
2017. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt annyira imádom, hogy van egy kérdés, rá három válasz, amiből 1 válaszol a kérdésre rendesen a másik kettő, meg teljesen mást válaszol, aminek semmi köze a kérdéshez.

Nade, én arra válaszolok amit kérdeztél:

Mivel mindig-gyakorlatilag-ellened fordul a lovad, én arra gondolok, hogy attól félsz, hogy elveszíted a lovadat, mert nagyon szereted őt és ez az álmodban úgy nyilvánul, meg, hogy ellened fordul.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor


u.i.: én hiszek abban hogy minden álomnak (még a legzagyvábbaknak is) van jelentése, de egészen megdöbbentem az első válaszon (aki azt írta hogy az álmoknak nincs jelentése, ill az amit adunk neki) és egészen komolyan elgondolkodtam rajta.

2017. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ábránd, az öreg ló... Olvasol Diane Karlstromot?
2017. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!