Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Elég furcsa álmom volt. Az X-Faktor színpadán voltam és Juice Newton-tól az Angel of the Morning dalt adtam elő. Állva tapsolt a közönség és a zsűri, akinek az egyik tagja Varga Irén volt. Csak ő beszélt, már nem emlékszem mit mondott, de megdicsért. Aztán 4 igennel jutottam tovább. Pedig nem szoktam énekelni és elég rossz a hangom. Nagyon örültem ennek és elindultam hazafelé. Bicikliztem, bár nem tudom miért, mert soha nem közlekedek biciklivel. Elég csúnya vihar lett és gyorsan tekertem, hogy mielőbb hazaérjek. Aztán nem tudom hová kerültem, egy nagy tóhoz értem. Jobbra és balra is víz volt, középen volt egy keskeny földrész amin át kellett hajtanom. Féltem, hogy bele fogok esni a vízbe, és bele is estem. Próbáltam kiúszni a partra, de nem tudtam, sodort a víz egyre távolabbra. A fejem lemerült újra és újra, kapálóztam, aztán segítségért kiáltottam, de senki nem volt ott. És ekkor hirtelen megébredtem. Szerintetek mit jelenthet ez az álom?

2021. nov. 5. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
18%
És mi ezt higgyük is el?
2021. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!