Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt miért álmodhattam és mit...

Ezt miért álmodhattam és mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Vamiért átrakták szinte az egész osztályom a tök jó iskolánmból egy nyomorúságos és horrorisztikus bentlakásos iskolába. A mi sulinkban ugye évfolyamonként 1osztály van, itt viszont vagy 3-4volt. Szerencsére a barátaimmal egy iskolába kerültem viszont nem egy osztályba. Az iskolában mindenki bunkó volt velem. Az álmombanegy csomószor jelent meg, hogy nem találom a szekrényem. Aztán kiderült, hogy a szobám melletti erkélyen szinte naponta lesznek öngyilkosok a tanulók. Aztán a tanárok betiltották az ékszer hordást úgy, hogy nekem van egy dzámomra nagyon fontos ásvány nyakláncom. A barátnőmet is nagyon ritkán találtam meg a suliba. Aztán egyszer egy fura ember elkezdett minket követni, amikor a tesómmal mentünk vissza az iskolába, mert ott hagytuk valaminket. Szerencsére a barátnőm pont szembe jött velünk és így együdt kezdtünk el futni. Mint kiderült az ember aki jövet minket az az iskolai legendákból a lányokat zaklató fura férfi. Letepert minket, hogy ne tudjunk elmenni. A telefonunkal nem tudtuk ezért felhívni a rendőrséget, de végül a zaklató segédjétől vettük el a mobilt.


Ebben az álomban nagyon sokat sírtam és az iskola kinézete is elég illesztő volt, pedig én szeretek tanulni. Meg ahogy felébredtem olyan mkísérteties érzés volt bennem.


Mit jelenthet ez az álom?

Köszönöm annak aki végig olvasta!



2021. okt. 31. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
szerintem csak megkene jól baszni és nem lenne ennyi szar álmod
2021. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!