Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmomban az...

Mit jelenthet az álmomban az alábbi dolog?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy kb fél éve gyakrabban álmodok anyukámmal, és az álmaim végén valamilyen módon (baleset, gyilkosság, öngyilkosság) meghal, és ekkor felébredek, a szívem nagyon ver és a párnám nedves a sok könnytől. Egész kicsi korom óta előfordultak ilyen álmok, és mindig ugyanaz volt a reakcióm felkelés után, de mostanában van, hogy egymást követő 5 napon is ilyet álmodok. Én nagyon imádom az anyukám, nagyon félek, hogy ez azt jelentheti, hogy hamarosan itt fog hagyni engem. Szerinte ne aggódjak, ez azt jelenti, hogy sokáig fog élni. Remélem igaza van, de én nem tudom.


Illetve a saját halálomat még nem álmodtam meg, de elég sokszor, inkább régebben, zuhantam álmomban, vagy olyat éreztem mintha felesnék, olyankor hirtelen felkeltem, és kapkodva a levegőt nézek szét a szobában.


Köszönöm szépen, ha tudok válaszolni :)



2021. nov. 1. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Sokan hisznek a halálok megálmodásában, de mivel azt mondtad, hogy te régóta álmodod ezt, kizárnám. Azonban jelentheti azt, hogy félsz attól, hogy elveszted édesanyádat. A másik pedig, a zuhanás, hogy nem érzed életedben a kontrolt, nem érzed azt, hogy te írányítanád az életed.
2021. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! 😊 Igen, tényleg nagyon nagy félelmem, hogy anyukám meghal, nagyon megnyugodtam, hogy nem az első ember mondja ezt. :)

A másik igazán érdekes, eddig még sosem éreztem, tapasztaltam, hogy nem magam irányítom az életem, de mostmár oda figyelek. 😊

Tényleg megegyszer nagyon szépen köszönöm a hasznos választ! ❤️

2021. nov. 3. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!