Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vannak az alábbi visszat...

Miért vannak az alábbi visszatérő álmaim?

Figyelt kérdés

Sok furcsa álmom van, sok szürrealistással, de van 3 konkrét dolog, ami szinte mindig visszatér. Az egyik hogy buszon megyek, valahova. Sose tudom hova vagy miért vagy épp egy megállóba várok, gyakran totál ismeretlen helyen. Néha stresszelek, hogy rossz járaton vagyok vagy lekésem, netán eltévedtem. A másik gyakori és néha összefonódó, hogy eleinte egy épületbe vagyok, néha iskola, sokszor bármi más. Csak bolyongok vagy teszem, amit az adott álmom kreált, de végül mindig kiderül az adott épületről hogy kórház. Nem én vagyok a beteg, de sokat látok vagy találkozok. Nagyon ritkán hozzátartozóval, de gyakran csak véletlenszerű betegekkel.

Egy ritkább, de szinte kísértő álom hogy pisilnem kell, de nem tudok, nem találok WC-t. Még akkor se ott van ha olyan helyről álmodok ahol tudom hol van. Lefekvés előtt mindig elmegyek, szóval nem amiatt álmodom, mert tényleg kell vagy arra ébredek.


Ezen álmok kb. 1 évtizede visszatérők. Dongalábas vagyok, még kiskoromban 4x voltam műtve, bár annyira sok időt nem töltöttem kórházban, de az igaz nagymamám sokat látogattam kiskoromban. Az iskolával is sok problémám volt és a mostani munkahelyem egy volt iskolában van.

De régebben az volt a rémálmom hogy egyedül maradtam otthon, valahol. Sötétben, szinte rettegtem ettől ébren is és szerintem ezért furakodott az álmaimba is. De ez elmúlt.



2021. nov. 7. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem is
2021. dec. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!