Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott apukámmal álmodok, mit...

Halott apukámmal álmodok, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Már több mint 7 hónapja elhunyt apum, aki számomra a legfontosabb volt az életben. Sokszor álmodom vele, de sajnos szinte mindig nagyon lehangoló, sose az van, hogy együtt jól érezzük magunkat. Általában ezek az álmok arról szólnak, hogy apa meghalt, viszont ez nincs kimondva/nem történt meg, csak egyszerűen tudom álmomban is, hogy nem él már.😢 Nem is ez a része a legdurvább, hanem hogy iszonyatosan szomorú vagyok álmomban, rendesen átérzem a pillanatot, amikor megtudtam hogy meghalt apa. Mérhetetlen nagy szomorúság van bennem, és ez az ami nekem fura, hogy hogy tudok megálmodni egy konkrét érzést s azt ekkora elánnal átélni? A mindennapi életben sem érzek már mindennap akkora szomorúságot, mint ami megjelenik 1-1 álomban.

Ez azt jelenti, hogy tudat alatt nem bírom elengedni őt?



2021. nov. 10. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy az agyad így dolgozza fel a hiányát. Én is sokat álmodtam apukámmal amikor meghalt
2021. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Azt.
2021. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
nekem anyukám halt meg 5 éves koromban és még most is szoktam róla álmodni. Apu szokott felébreszteni mert sírok álmomban.
2021. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!