Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álom amiben...

Mit jelenthet az álom amiben a 8 éve elhunyt apukámmal találkoztam?

Figyelt kérdés
Az álom a következő volt: Anyukámmal álltunk egy házban egy lépcsőn és egyszer csak megjelent apukám. Először "féltem" tőle, nem hittem el, hogy ez megtörténik és nem mertem oda lépni hozzá. Az álom nagyon valósnak tűnt, érzelmileg nagyon megviselt, remegett a kezem és sírtam. Ő elmondta, hogy csak "megjátszotta", hogy meghalt mert így akart nekünk segíteni. (Anyagi gondjaink voltak anno, de miután meghalt ez csak rosszabb lett.) Ezután nagyon örültem hogy ott van és elhittem amit mondott. Odaléptem hozzá, hogy megöleljem, remegett az egész testem és bőgtem. Éreztem az ölelését,a szorítását,még most is érzem, mintha egy valós ölelés lett volna....Ezután egy ágyon feküdtünk és kérdezgette mi történt velem azóta én pedig meséltem neki...majd a mesélés közepén felébredtem...Nagyon megrázó volt felébredni és rájönni, hogy csak egy álom volt...
2013. máj. 19. 19:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 13 éves voltam mikor meghalt, szóval nem túl kicsi.
2013. máj. 19. 19:49
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elhunyt hozzátartozóval álmodni a Krúdy álmoskönyv szerin esős időt jelez. Egyébként pedig az én olvasatomban azt jelenti, hogy apukád, bármi is történik veled, bármi is lesz, a Túlvilágon is szeret, és vigyáz rád.
2013. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 19. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!