Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott nagymamámmal álmodtam,m...

Halott nagymamámmal álmodtam,mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt meghalt már szegény,soha nem álmodtam még vele.

Az álmomban egy ajtón jött be hozzám,és mosolygott felém....tudtam,hogy ő már nem él,ezért én nagyon megijedtem,azt gondoltam,hogy biztosan értem jött,azt éreztem,hogy meg fogok halni...ekkor felébredtem.



#Halott nagymama
2021. nov. 21. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én öhm izé, nem értek hozzá, de mintha valaki valami más vonatkozásban azt mondta volna, hogy a halál valamiféle újrakezdést is jelenthet. mondjuk ezt az illető kártyák kapcsán mondta, ha jól emlékszem.


szerintem,ha mosolygott, akkor lehet, hogy ponthogy valami jót szeretne előrejelezni. leeht ez pl akár egy biztatás feléd. tehát egyáltalán nem biztos,hogy rosszat jelent.


lehet amúgy, hogy azt akarta jelenteni,hogy mamád figyel a Mennyből, és büszke rád, mert tök ügyesen csinálod a kis dolgaidat.

2021. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!
2021. nov. 21. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!