Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elhunyt nagymamámmal...

Az elhunyt nagymamámmal álmodtam, benne volt édesanyám is! Ennek lehet valami oka? Többi lent

Figyelt kérdés
A mamám 2018 január 29-én sajnos elhunyt.Anyukám anyukája volt,és az volt az álmomban,hogy beszelgettem a mamámmal és egyszer csak,kapcsolt az agyam az álmomban hogy,basszus ő már nincs köztünk,és megöleltem. Mosolygott,kb.10 percig ölelkezhettünk,közbe megjelent anyukám aki elkezdett pityeregni,majd mamám elengedett és mondta hogy,idő...és az utca végére mutatott ahol énis láttam egy kisfényt,és anyukám megszoltal h “a fény” és megölelték egymást,majd elindult a mamám az utcában,és felkeltem. Ennek lehet valami jelentése vagyvalami?

2019. jún. 7. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én nagymamám tavaly márciusban ment el, 91 évesen. Én is szoktam vele álmodni időnként, és nekem is beugrik néha álom közben, hogy ő már nincs velünk, valami itt nincs rendben. De örülni szoktam ezeknek az álmoknak, örülök, hogy láthatom. Anyukám, akinek az anyukája volt, elmondása szerint még gyakrabban álmodik vele. De szerintem ez az egész normális, elvégre nagyon közel álltunk egymáshoz. Mama nagyon fiatalon megözvegyült, utána pedig visszaköltözött anyukámhoz és apukámhoz, onnantól egészen a haláláig együtt éltek. Illetve ennek egy jó részében én is természetesen velük.
2019. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azt jelenti,hogy vigyáz rád fenntről és nagyon szeretett téged
2019. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem jelent. Ugyanis semmi sincs a halál után , csak megszűnés.
2019. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán az,hogy idő kérdése csak és aztán újra együtt lesztek.
2019. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokáig nem tudtad elfogadni, hogy meghalt a mamád(beszélgettem vele). De most már nem hiányzik úgy(kapcsoltam..hogy..nincs), mert elfogadtad a dolgot(megöleltem) és az egyéb problémák miatt(10) nincs időd a mamádra(perc). Anyukám is lassan megbékél a gondolattal(pityeregni), hogy ideje(idő) tudatosítani(fény) a mama életének a végét(utca vége). Így elbúcsúzott tőle(ölelés, indulás).
2019. júl. 20. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!