Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők! Mit jelenthet ez...

Álomfejtők! Mit jelenthet ez az álom? Nagymamám és nővére már több, mint 17 éve elhunytak. Ma velük álmodtam. Részletek.

Figyelt kérdés

Nagymamám és nővére már több, mint 17 éve elhunytak. Ma velük álmodtam.

Nagymamám ott volt a nővére lakrészében.

Nagymamám nővérét kerestem.

Nagymamám azt mondta, hogy fürdik.

A nővére ágyán egy ősz parókát láttam.

Csodálkoztam, mert nem tudtam, hogy parókája van. (Amúgy nem volt parókája.)

Az is furcsa volt, hogy nyitva volt a bejárati ajtó, pedig elég hűvös volt kint, a fürdőszoba pedig ott volt a bejárat mellett.

Arra gondoltam, nem fog megfázni, amikor kijön a melegből?



2021. szept. 3. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia szerintem azért álmodhatad ,mert rájuk gondolhattál napközbe a másik ,hogy a tudatalattid pedig sejhete ,hogy már öreg lenne erre fel az őszes paróka . Vagy lehet valamit üzenni akartak neked lehet lesz valamilyen próbatételed vagy valami fog történni
2021. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! Nem gondoltam rájuk, vagy nem emlékszem ilyenre. De próbatétel az van-lesz.
2021. szept. 7. 19:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy nagymamád nővérének volt egy titka, vagy egy bánata, amitől meg szeretett volna fiatalabb korában szabadulni. Lehet, hogy éppen szerelemmel, házassággal kapcsolatos. Erre utal a lakrész és az ágy is.Erre utal az is, hogy a nagymamád azt mondja:"fürdik."

Ha őt kerested álmodban, lehetséges, hogy neked is van egy olyan problémád az életedben, mint amilyen neki volt az övében.

A paróka álmokat, beteljesületlen vágyakat jelez, ugyanezt jelenti az is, hogy az ágyon találod. Vagyis"elaludtak ezek a tervek, amiket nagymamád nővére dédelgetett."

Előtted viszont még ott vannak a lehetőségek, hogy álmod valóra váltsd, és talán jó vezető is lennél, mert arra gondolsz, hogy nem-e megfázik. Ez, hogy aggódsz másokért, jó vezetői képességre utal.

2021. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és örülök, hogy te is írtál!
2021. szept. 9. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :)
2021. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kérlek benneteket, ide is írjatok!

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1137008..


Légy szíves!

Nagyon köszönöm!

2021. szept. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!