Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges üzenni elhunyt...

Lehetséges üzenni elhunyt szeretteinknek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 11. 23:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Lehet de inkább ne tedd. Én mostanában csak olyan válaszokat kapok, ha ott lennék már az is késő lenne.
2017. dec. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
állítólag ők a mennyben minden gondolatunkat hallják,de ha ittrekedtek volna pl szegénykék, akkor is tudják hallani a gondolataidat. Szóval szerintem telepatikusan, ha arra gondolsz, hogy üzensz nekik, akkor megkapják; szerintem ilyen könnyedén megy. Mind Isten részei vagyunk, de ha közvetlenül nem működne az üzenet, de miért ne működne, de ha mégsem, akkor is, Isten tudná nekik továbbítani az üzenetet, mert hatalmában áll, és mi a gyermekei vagyunk, szeret minket. Szóval amúgy szerintem simán elég, hogyha rá gondolsz arra akinek mondani akarod, és már müxik is, nem kell ezt túlmisztifikálni meg túlbonyolítani. Arra gondolsz, hogy azt üzened, azt mondod nekik, mintha hallanák a gondolataidat, és miért ne hallanák, szóval hallják, szóval képzeld azt nyugodtan, hogy közvetlenül nekik mondod, szerintem rögtön el fog jutni hozzájuk; sőt, lehet, hogy már azelőtt tudják, hogy megüzennéd nekik, ők odafent már a nagy egység részei, tehát éreznek téged, önmaguk azonos részének; plusz a menyországban nem is igazán lehet értelmezni az időt, nincs értelme időről beszélni, ott minden egyszerre történik, tehát lehet, hogy ők már előre tudnák, hogy mit gondolnál nekik. Mert ott nem értelmezhető az idő, csak nekünk ebben a világban van értelme az időről beszélni. Ott nincs ilyen múlandóság-dolog se. Nem telik semmi, egyszerre van minden, egyszerre 1-ek mindennel odafönt. Tehát már előre tudják is, mert ott nincs idő.
2017. dec. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

*Sőt,kapaszkodjál meg, te is ott vagy most is velük, ide pedig csak kivetülsz; tehát hogyha minden egyszerre történik, akkor az is, hogy te már visszamentél erről az életedről, és már ott vagy velük.

Visszamentél már erről az életedről, meg a többiről is, és az is pont most történik ott fent , amikor erre a z életedre elindulsz, és az is most történik, amikor a többi másikra.

2017. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
73%
Ha nem lett törölve a Facebook profilja akkor szerintem lehetséges.
2017. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
5%
Lehet facén.
2017. dec. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
90%
Nem.
2017. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy lehet! De hogy meghallják vagy sem, azt csak a Jóisten tudja.
2017. dec. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 nepg ***** válasza:
64%
Ezt még csak az Iphone X tudja! De már a választ is fogadja!
2017. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Roviden szolva, van ra mod.

Hosszan kifejtve, ne probald meg.

Ketto kozti valasz, attol fugg mit szeretnel uzenni.

2017. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Üzenni lehet, de válaszra ne nagyon számíts.
2017. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!