Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elhunyt szeretteink élhetnek...

Elhunyt szeretteink élhetnek mások személyében?

Figyelt kérdés
Volt bátyám, aki most lenne 23 eves en vagyok most 18, akkor halt meg amikor született. És hát hallottam ilyenről, hogy ha valaki meghal, főleg testvér, akkor másokban őt láthatjuk, védelmez, mint ha lenne egy őrangyalunk. Van egy legjobb barátom fiú, aki pont 23 éves lesz ebben az évben, és olyan nekem mint a bátyám, mindig véd, óv engem, és mindent bármikor el lehet neki mondani. Ezért gondoltam hátha az elhunyt bátyámat érzem.

2017. ápr. 20. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

akik hisznek a lélekvándorlásban, azok szerint igen. Pl. a buddhisták ilyenek.

De az tény, hogy időnként vannak ebben jelenlegi földi életben olyan megmagyarázhatatlan kötődések, kapcsolatok a jelenlegi életükben "idegen" emberek között vagy akár emlékek, érzések, amik túlmutatnak ezen az életen.

2017. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Nő vagy?
2017. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 thoomas26 ***** válasza:
90%

A lélek egy hirtelen halálesetet követően akár nagyon hamar leszülethet újra, ugyanabban a családban. Tehát, ha neked utánad született volna még egy testvéred, akkor akár az is megeshetett volna, hogy maga a bátyád lelke született volna újra az új jövevény testében. Itt természetesen most nem ez a helyzet.

Két esetet is el tudok képzelni. Ebben a barátodban azért vélheted látni a bátyádat, mert az életkora is megegyezik vele és mert nagyon jól kijöttök egymással. Megnyugtató mindez számodra, így hajlamos vagy e kettőt összekötni, s őt látni benne. Másodsorban viszont lehetséges lehet az is, hogy tényleg a bátyád üzen a barátod által, hogy megnyugtasson, de ez persze nem jelenti a szó szoros értelmében azt, hogy benne élne.

2017. ápr. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen nő vagyok
2017. ápr. 21. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!