Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Felrobbantottam álmomban...

Felrobbantottam álmomban valakit. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm a való életben akit több okból ki nem állhatok. Ráadásul egy időben féltékeny is voltam erre a személyre.


Az elmúlt 2 évben többször is álmodtam már vele. Volt, hogy meg akart mérgezni, vagy a pasimra mozdult stb. Tehát mindig negatív töltetű álmok voltak.


Legutóbb viszont a következőt álmodtam: Szemben álltam a csajjal, és beszélgettem vele higgadtan, békésen. Azt beszéltük, hogy borítsunk fátylat a sérelmekre. Kezet ráztunk, de ekkor én őt a kézfogásom által "felrobbantottam" és az egész nő apró darabokra hullott szét.



2021. nov. 28. 10:33
 1/2 anonim válasza:
80%
Szerintem ez az álom arra utal, hogy még mindig ki nem állhatod ezt a személyt, a tudatalattid pedig úgy fogja fel, hogy bosszút akarsz állni, vagy ilyesmi, de nem biztos, nem vagyok hivatásos álomfejtő.
2021. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
Szeretnéd ha eltunne az életedből
2021. nov. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!