Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Felrobbantottam egy bögrét....

Felrobbantottam egy bögrét. Hogy történhetett ez?

Figyelt kérdés

Viccesen fogalmaztam meg a kérdést, de máshogy nem tudtam. A lényeg az, hogy társaságban meséltem egy hozzám közel álló személyről, akinek nehéz sora van. Éppen egy olyan résznél tartottam, amikor ökölbe szorítottam a kezeimet, és közben azt mondtam hogy "mert ki akar TÖRNI!", a kávéscsészém konkrétan felrobbant. Kiömlött a kávé, ripityára tört a csésze és még a közelében lévő vizespohár is megrepedt. Amikor így befejeztem a mondatot, teli voltam érzelemmel és indulatokkal, úgy gondolom ez válthatta ki a robbanást. A kávé nem volt forró, az nem okozhatta. Senki se ütött rá az asztalra vagy ilyesmi. Azért teszem fel a kérdést, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy ti hogy vélekedtek ezzel kapcsolatban. Én amúgy nem annyira hiszek a természetfeletti erőkben, de ezt nem tudom semmire se vélni. Szerintetek a tudatalatti akaratommal csinálhattam, vagy mi?

Komoly válaszokat szeretnék, semmi gyűlölködőt vagy ilyesmit. Vagy valami irodalmat, témát, ami után olvashatnék ilyen történetekkel



2013. nov. 10. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen erősebb vagy, mint gondoltad volna! Nem kell túlcifrázni! Amúgy a természetfeletti dolgokban hihetsz, mert vannak, csak istenbe ne higgy mert az nincs!
2013. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az semmi! Én a múltkor még a kezembe se vettem a kávéscsészét, amikor felrobbant a főző...
2013. nov. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez símán egyértelmű! De azé társaságban el ne meséld, mert patkányt csinálnak belőled!
2013. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az semmi, én fiatal koromban, 1945-ben valamiért nagyon megharagudtam a japánokra, és.. hát, tudjátok mi történt Hiroshima-val és Nagasaki-val.
2013. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!