Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam vele?

Miért álmodtam vele?

Figyelt kérdés

Utoljára 10.-ben (2018) beszéltem a volt "szerelmemmel". Nem voltunk együtt soha, csak 8.-ban egyszer csókolóztunk.

Nos, 2018 óta nem beszéltem vele egyáltalán sehol és nem is láttam őt neten sem. Nem is gondolok rá. Ezért nem értem,hogy miért álmodhattam vele, ha már nem is érdekel mi van vele.

Álmomban egyébként flörtöltünk egymással és csók is volt, de semmi több.

Azt még hozzátenném,hogy több,mint 3 éve kapcsolatban élek.



2021. dec. 7. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol az agyad mélyén eszedbejutott, még ha nem is tudatosan.. gondolom.
2021. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magadnak is hazudsz és még mindig érdekel
2021. dec. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Hallod! Nekem is van ilyesmi. Pl 15 eve volt egy baratnom. egyutt voltunk 5 evig, de vegul szetmentunk. En kezdemenyeztem,hogy legyen vege. Aztan nemsokkal kesobb osszejotetm egy masik lannyal. Majd kb 4 ev utan vege lett. Kesobb megint jott egy lany az eletembe aki mar a felesegem es egyutt vagyunk 10 éve. Es megis a mai naig elofordul 1-2 vagy 3 havonta 1x hogy azt almodom,hogy hazakoltozok es megkeresem az elso baratnot. Viszont annyira kulonbozonk meg mashol elunk. Pl en kulfoldon, 0 meg otthon. Es mindig meg szoktam kerdezni tole,hogy kikoltozne e velem kulfoldre,de valasz sose erkezik. Ha ebren vagyok, nem nezegetem a fotoit, nem is tetszik. Lehet,hogy azert mert 0 volt az elso?...nem tudom.
2021. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Neki is van kapcsolata és nekem is, és én tényleg úgy érzem,hogy nem érdekel
2021. dec. 7. 15:44
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 Ezek olyan érdekes álmok szerintem :D Sokat mond némelyik, valamelyik csak egy sima álom. De mégis jó lenne tudni,hogy vajon miért álmodik ilyet az ember :)
2021. dec. 7. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert egy alternatív valóságban összejöttetek:)
2021. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor álmodtam már volt barátnőmmel,és én is úgy vagyok vele,hogy többé már nem jönnék vele össze még egyszer,de úgylátszik tudatalatt mégis hiányzik.Ez lehet veled is.
2021. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy bizonyos lánnyal vannak hasonló módon véletlenszerűen álmaim.
2021. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Kedvesem, ez az álom azt jelenti, hogy a Fehér Őrző elkezdte a lélekfonalaitokat összeszőzni, kezdetben apróbb jeleket fog küldeni, álom, majd véletlen összefuttok egy rendezvényen , megszólít, stb - de a lényeg az mégiscsak az, hogy a Fehér Őrzőnek tervei vannak veletek. Sok egykoron nyitva vagy félbemaradt kapcsolatot az univerzum mindig megpróbálja valahogy komplex egésszé formálni. Ha van még kérdésed nyugodtan írj rám , hivatásos fejtő vagyok.
2021. dec. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#9

Baszki, először azt hittem szarkazmus, majdnem fel is pontoztalak.

2021. dec. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!