Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura álom kígyóval. Van...

Fura álom kígyóval. Van ötletetek?

Figyelt kérdés
Álmomban egy kígyóra kellett vigyáznom. Egy nylon zacskóban cipeltem mindenhová, de állandóan ficánkolt, ezért sokszor elejtettem. Volt a kígyónak egy ici-pici kiscicája, amit nagyon szeretett. Élő macska volt, csak kábé akkora, mint egy babszem. Egyszer megint leejtettem a zacskót, és pont jött egy vonat, de az utolsó pillanatban még felkaptam. Írtóra megijedtem, hogy valami baja lett a amcskának, de láttam, hogy minden rndben vele. Ja, azt nem írtam, hogy a kígyó vak volt. Erre odatartottam elé a cicát, hogy érezze a szagát és ő is lássa, hogy jól van. Akkor hirtelen bekapta a kígyó és megette. Az egész iszonyú gyorsan trötént. Közben rájött, hogy mit tett, és szörnyen érezte magát ő is, és én is. :(
2010. szept. 6. 14:09
 1/3 anonim válasza:
45%
a kígyó pénisz, a nájlonzacskó meg óvszer.
2010. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
63%
és a cica? :D
2010. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
49%

Há megette a kígyó!!!

Há nem figyelsz!!!

2010. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!