Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ijesztő álmom volt (vagyis a...

Ijesztő álmom volt (vagyis a vége). Mi volt?

Figyelt kérdés

Alig 1-2 órát aludtam (azt is reggel 7-től), és az álmom végén a barátom anyukája elvágta a torkomat, amire felriadtam és szabályosan éreztem, ahogy a kés átvágja a gigám és nem kapok levegőt.(mindezt már ébren).Még után kb. 15 percig fájt a nyakam.

Miért éreztem ezt úgy, mintha valóságos lenne?Brrr, ahogy írok már beleborzongok.(hozzátetszem, hogy több éve nem volt rémálmom)

Volt már ilyen veletek?


2011. jún. 22. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Húha.Ez lehet h egy rossz szellem volt.Nem tudom nem akarok rögtön erre gondolni de lehetséges.Nkem pl olyan volt h egy ördög szerű lény a lábamba harapott és amikor felkeltem iszonyatosan fájt és ilyen ki kék foltok voltak a helyén.
2011. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Esetleg van valami seb a nyakadon?
2011. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Semmi sebem nincs, csak fájt.Szellemekben nem hiszek (bár éjszaka mindig parázok :D), alvásparalízisem volt már, de ilyen még nem, hogy álombéli sérülésem után felijedek és érzem a sebesülést.

Régen zuhanásnál ébredtem fel, de olyankor nem volt fájdalmam.

2011. jún. 22. 19:04
 4/15 A kérdező kommentje:

Foltok szoktak rajtam lenni (ismeretlen eredetűek), de ezt betudom annak, hogy nagyon kétballábas vagyok és emellett a bőröm nagyon érzékeny.

Ne érts félre, nyitott vagyok az ezoterikus magyarázatokra is, bár jómagam nem épp hiszek bennük.

2011. jún. 22. 19:06
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekünk a démon aki van nálunk először eltörte az orrom utána megölte a kutyáinkat.Hát nemtudom azért hívnák valami papot.
2011. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Parázol éjszaka?Biztos h szkeptikus vagy?:DNem parázik csak úgy az ember:)
2011. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális. Napközben is ha látod, hogy valakit például hasbaüt valaki, akkor van hogy te is úgy érzed, hogy fáj a hasad, mert elképzeled milyen fájdalmat érezhet.


Ez ugyan így van az álomnál is, csak ott még nem is gondolnál rá, hogy ezért van.

Amit az álomban éreztél (mert nagyon valóságos tud lenni) azt képzeled el ébredéskor, mert az álom hatása alatt vagy még fejben, gondolkodsz rajta, stb.

2011. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nem kedvel téged túlzottan a kedves mama.
2011. jún. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezt tudatalattinak hívják.

Itt az élő példa, hogy ha rosszul irányítaná az ember ki is nyírhatná magát vele.

Épp ezért nem tudod irányítani alapesetben, és épp ezért hívják tudatalattinak.

2011. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

19:56-os nak igaza van.

Nagyon valószínű, hogy barátod anyukája sértőn fog veled viselkedni.De lehet az is, hogy az álom idején neheztelt valamiért rád.

2011. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!