Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha álmomban sok...

Mit jelenthet ha álmomban sok emberrel/lénnyel bunyóztam?

Figyelt kérdés
Az álmom elején az utcán sétálgattam velem korombeliekkel (a valóságban nem is tudom kik lehetnek). Aztán bementünk a házunkba, ahol (erre számítottunk) megjelentek ilyen fura lények, akikkel verekedni kezdtünk. Aztán egyre furább lett az álmom, mert megjent a kedvenc énekesem is, akibe egy tőrt vagy 10-szer beleszúrtam (valamiért nem vérzett neki), aztán meghalt. Még pár furcsa maszkos meg tonda lényt kivégeztem. Ezek után pedig előtünt az egyik fiú osztálytársam is, (vele nem szoktam soha beszélni) lefogtam és egy kést a torkához szorítva kérdeztem tőle, hogy kinek az oldalán áll, de ekkor Dwayne Johnson odajött és valamit mondott nekem, meg közelről a szemembe nézett. Utána pár részre nem emlékszem, de győztünk és utána egy lovon ellovagoltam (a levegőben) az osztálytársammal együtt, akin az az ing volt, amit tegnap viselt. Szerintetek mit jelenthet?

2021. dec. 22. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Hogy aludtál
2021. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg a félelmeidet, szorongásaidat személyesítette meg a tudatalattid különböző emberek formájában, akik ellen küzdöttél álmodban. :)
2021. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!