Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, ha álmomban...

Mit jelent az, ha álmomban leszakad alattam a lépcső?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy mentem egy lépcsőn fölfelé, és már majdnem felértem, amikor leszakadt alattam a lépcső. Vagyis nem leszakadt, hanem a felső része elvált az emelettől...Most ezt így nehéz megfogalmazni... :D Aztán kiderült, hogy lekell vágni a lábaimat, így hát tolókocsis lettem.
2010. szept. 7. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fincsi ez az álom.Lehet hogy a lábad kilógott a takaró alól,vagy egyszerűen fázott,ami nem is lenne csoda ebben a korán jött őszben.Takarózz be jobban,lehunyja kék szemét az ég,lehunyja sok szemét a ház,aludj el szépen, kis Balázs.
2010. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azt jelenti, hogy mandulagyulladásod lesz 1 héten belül.
2010. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van valami ügy,valami dolog amit szeretnél megvalósítani,elérni,de pont mielőtt sikerülne,közbejön valami és nem tudod megvalósítani.A láb elvesztése is erre utal:nincs tovább haladás.
2010. szept. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miert olvassak ezt az oldalt, miert irnak be ide, erre az oldara, olyan emberek akik nem hisznek az ezotiraba sot meg halvany fi.guk sincs az egeszhez?
2010. szept. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rubi
2010. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, a lépcső a hírnévvel függ össze. Ha felmész rajta kellemes fogadtatásban lesz részed, ha le, akkor rossz hírbe kevernek. Elég megbízható álmoskönyvem van, de lehet, hogy a te álmodnak ezen belül számos másik jelentése is van.

Ha álmodban leszakad egy lépcső, jót biztos nem jelenthet...

2010. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már elnézést második válaszoló de minek kell ezt a mandulagyulladást mindenhová írnod??????
2010. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!