Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? Sokszor álmodom...

Mit jelent? Sokszor álmodom azt hogy megyek fel egy lépcsőn, de a lábaimat nehéznek érzem és nem tudom felemelni, így csak úgy tudok négykézláb felmenni a lépcső tetejére

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Felenk vagy es batortalan. A celjaid elereseben nem teszel lepeseket, s igy nagyon nehezen haladsz elore!
2011. márc. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ha ugy vesszük ez igaz
2011. márc. 10. 16:22
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hülyeség, ez azt jelenti, hgoy álmodban nem mászkálsz! Én ha álmomban futok akkor mindig ez van, kivéve amikor nem, de én sokat szaladgáklok alvás közben XD
2011. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyen,de eléred a célod.Végül is feljutottál.Lehet sikeres hódítás,vagy előrejutás az élet valamilyen területén.Megküzdesz a sikerért,de a tiéd lesz.
2011. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van
2011. márc. 14. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
én velem is volt ilyen. velem inkább olyan volt hogy összestem és nem tudtam felállni és kínos volt de rám se néztek aztán jött Ő (L) és felsegített és olyan boldog voltam... fura volt.
2011. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az abaj amit mondtak! Van egy nagy célod, és nem teszel meg érte lépéseket, nincs hozzá akaratod, és azt gondolod, hogy majd lassan úgyis össze fog jönni! Ez az álom szerintem csak egy bemutató volt, az életed értelméről!
2011. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!