Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem szabad elmomdani...

Miért nem szabad elmomdani álmodban valakinek hogy álmodsz? Többi lent

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy a legjobb barátnőmmel beszélgetünk. tudtam hogy álmodok és kíváncsi voltam mi lesz ha meg is mondom ezt neki

szóval mondta nekem álmomba hogy ha legközelebb áthív akkor ne hisztizzek hogy sok a dolgom hanem menjek át.

erre azt mondtam neki hogy "de hát ez csak egy álom"

majd erre azt felelte hogy "igen tudom" és félre is vonult


ez a beszélgetés után egyből elsötétült minden, elkezdett nagyon dobogni a szivem és alig kaptam levegőt. aztán felkeltem és minden oké lett.


egy másik barátnőm mondta hogy sosem szabad megmondani álmodban valakinek hogy álmodsz

vele is hasonló történt csak miután megmondta az illetőnek hogy "nem is vagy valódi" akkor nála csak simán elsötétült minden.


miért nem szabad? valakinek van valami ötlete? :/



2021. dec. 26. 02:42
 1/3 Tudi333 ***** válasza:
60%
Ez nem igaz!
2021. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Grimfox ***** válasza:
100%

El szabad mondani, csak az, ahogy a példa mutatja, könnyen kizökkent a tudatos álomból. Azt kell figyelembe venned, hogy az álmondban minden, amit látsz, te vagy. A barátnőd is csak a barátnőd alakját vette fel, mert valami fontos dolgot jelöl vele kapcsolatban, de valójában tőled származik, belőled ered. A fenti példában azt érezted, hogy túl sokszor keresel kifogást, és nem találkozol az illetővel, és érzed rajta, hogy ez negatívan érinti. Ezért jelent meg így az álmodban. Mivel még álmodban is kibúvót kerestél, és az elméd többi részét is, amik nem figyeltek erre riasztottad, hogy öntudatodnál vagy, ezért felébredtél. Mi értelme álmodni, és "üzeneteket kapni" az álmodban a tudattalanodtól, ha még ott is félresöpröd őket, nem csak ébren.

Szóval szabad. Semmi károd nem származik belőle, csak előnytelen.

2021. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert tapasztalatlanok vagytok, tele negatív triggerrel.


Nekem sose volt semmi hasonló. Rengetegszer volt velem ilyen. A legmókásabb az volt, amikor megkérdeztem két embert, milyen álombéli karakternek lenni, erre mindketten telibe pofán röhögtek és sétáltak tovább.

2022. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!