Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt mondtam, hogy soha többé...

Azt mondtam, hogy soha többé nem ígérek semmit és kimondtam, hogy ámen, de nem így akartam mondani. Akkor ennek már így kell lennie, hogy nem szabad ígérnem, vagy Isten megváltoztatta, mert tudja. Melyik?

Figyelt kérdés
Ezt nem viccből írtam ki!

2021. szept. 28. 13:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Mert én még szeretnék ígérni
2021. szept. 28. 13:10
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne írjátok vicceket...
2021. szept. 28. 13:10
 3/8 Grimfox ***** válasza:
80%
Ha nem az istennek felajánlott fogadalomként mondtad ezt, akkor nem történt semmi különös. Kissé furcsa, és ellentmondásos is, hogy azt ígérted, hogy nem ígérsz. Nyugodtan ígérhetsz.
2021. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ámen! = úgy legyen!"

Jól értem? Azért igérted, hogy soha többé nem ígérsz semmit, mert még ígérni!ígérgetni akarsz ezután is?

Te vagy vicces ezzel a kérdéseddel és nem viccből mondom, van egy kis jellemhiba is nálad.

2021. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De én az égieknek mondtam... De úgy, hogy nem figyeltem oda. Valami mást nem akartam megígérni, de nem figyeltem oda, hogy mit mondok és ehelyett azt mondtam, hogy soha többé nem ígérek semmit...
2021. szept. 29. 09:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogy soha többé nem ígérem meg, hogy mikor fogok imádkozni... Ezt akartam, de nem figyeltem oda és mást mondtam... Akkor nem szabad ígérnem?
2021. szept. 29. 09:08
 7/8 Grimfox ***** válasza:
Szerinted az "égiek" azt hallják, amit kimondtál, vagy azt látják, amit mondani akartál? A valós szándékodat látják, vagy a véletlen tévedésed?
2021. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Missi_Key ***** válasza:
szerintem ha léteznek láthatták a szándékot, vagy azt hogy ezt leírtad... de küld el egy üzenetben a magyarázatot és kérd hogy adjanak jelet...
2021. okt. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!