Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek a visszatérő...

Mit jelenthetnek a visszatérő álmaim?

Figyelt kérdés

Több visszatérő álmom van, rengeteg olyan helyszínnel, amit sohasem láttam élőben, de az álmaimban rengetegszer szerepel.

Egy álmom rendszeresen visszatér és nem tudom sehová sem tenni. 11 éves korom óta újra és újra megálmodom.

Egy vár szerű épületben vagyok egy bálon a családommal, de sohasem látok tisztán egy arcot sem. A falon gyertyák és fáklyák vannak és az egyik ráborul édesapámra, akinek egyből lángra kap az egész öltözéke és teste is. A földön szenved én pedig csak sírok és küszködök, ordítom a nevét, de édesanyám elém tartja a kezét és mintha teljesen megblokkolna vele nem tudok továbbmenni és azt mondja hagyjam, már úgysem tehetek érte semmit. Az emberek körben állnak és nézik, de senki sem tesz semmit. Sosem ég el a teste, mindig csak lángol és szenved, egy idő után pedig teljesen izzadtan kelek fel.

Mit jelenthet?



2021. dec. 28. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azt, hogy nagyon szereted az apádát, akivel történt valamilyen rossz dolog. Szeretnél segíteni neki ebben de nem tudsz. De ez akár lehet jövőbeli álom is. Például anyád szakítani akar majd apáddal és az összes rokonod ezzel egyetért majd és nem segítenek nekik a kibékülésben.
2021. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Apukád valószínűleg nagy küzdelmeken ment/megy keresztül, egyedül, amit te végignéztél, és bár szerettél volna rajta segíteni, de anyukád elhitette veled, hogy nem lehet rajta segíteni. Neked pedig bűntudatod van emiatt, mert úgy érzed, hogy nem tettél semmit azért, hogy apukád ne szenvedjen.
2021. dec. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Csak Jézus tud segíteni nála van a menny és pokol kulcsa. Apukád valószínűleg az utóbbi felé tart. Anyukád feladta a küzdelmet. Te ne add fel imádkozzál.
2021. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!