Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Zöld kígyóval álmodni mit jelent?

Zöld kígyóval álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap este álmodtam egy zöld kígyóval. Nem volt vad, közepes méretű volt és nem harapott meg. Olyan volt az egész, mintha a tv-ben nézném, mintha közvetlenül az arcom előtt történne minden. Becsúszott egy nyitott ajtón, csúszott ide oda, fel le. Aztán felém indult és úgymond "belemászott a képembe" de nem támadóan, csak kb mintha átcsúszna az arcomon(nemtudom ez érthető-e) Itt ébredtem fel. A történethez hozzátartozik, hogy a valóságban kígyófóbiám van, álmodni szerencsére csak ritkán szoktam velük, de mindig felriadás a vége. Ma reggel is az volt. Ha szükséges a jelentése kiderítéséhez, elmondok még egykét részletet a tegnap estémről, mert nem volt átlagos (akár privátban, akár itt)

2022. jan. 3. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2022. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes, nekem is volt egy hasonló, zöld-kígyós álmom és valamiért tisztán emlékszem rá azóta is.


A kígyó egyébként a spirituális energia/tudás, esetleg a magasabb tudatosság szimbóluma, tehát mindenképpen egy pozitív jelképnek minősül. :)

2022. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szexhiányt...
2022. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!