Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent kígyóval és templom...

Mit jelent kígyóval és templommal álmodni?

Figyelt kérdés
vagy 2 napja álmodtam. Bementem a templomba talan anyukamekkal de pontosan nem emlekszem..Elég modern volt, néhány ember volt benne, de olyan félelmetes volt az egesz.. Ahogy ki akartunk.menni a templombol a folyoson egy adztalon volt egy kígyó...Utána pedig bezárult az ajto, nem tudtunk kijutni...Mit jelenthet ez az alom??? Mindig a fejemben van

2015. febr. 28. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A kígyó az ôsi tudás szinbóluma. Remek ezzel álmodni bár a csukott ajtó amin nen tudsz kijutni egy olyad dolig lesz ami nem sikerül. De ahol egy ajtó bezárul ott egy mâsik kinyílik csak ne add fell keresd meg. Remélem segítettem csak okosan. Ja a templom a hiteddel lehet kapcsolatba. Ha nincs akkor történget valami amihez késöbb kapcsolódhat. Álmodj továbbra is ilyet. Kivéve az ilyesztô templomot. Anyukád pedig nyílván fontis számodra. Ez az álom utalhat arra hogy úgy érzed anyukád az ijesztô nehéz pillanatokban is melletted van.
2015. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

modern templom valami új lelki dolgot jelenthet amit meg kell tanulnod de ha félelmetes akkor nehéz lesz legalábbis...

kigyó kisértést, balszerencsét jelent itt sztem de sokféle jelentése lehet

bezárt ajtó valszeg azt jelenti nem lesz már olyan az élet mint azelött volt, anya pedig megérzéseket, tapasztalatot jelent amik ide vezettek

2015. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!