Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet egy álomban egy...

Mit jelenthet egy álomban egy rejtélyes szerető, aki azt állítja régóta ismer engem és én is őt, de nem egy konkrét ismerősöm az, részletesen le tudom írni a külsejét de nincs ilyen ismerősöm?

Figyelt kérdés
2022. jan. 4. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:

én kb 10-11 éve ismerek egy ilyen "álom" párt/barátot.

az idő múlásával ideának tartom, ki akár élhet is... de csak külsőben.

Egy normális, racionalista azt mondaná, hogy láttad egyszer, azt a karaktert, mert az agy többet lát mint amit megjegyez. s valamiért megragadt a képe a tudatalattidban. De én nem az vagyok, én azt mondom, hogy az agyunk képes létrehozni a látott, érzékelt alakokból egy élethű ideált, egy számunkra tökéletesnektűnő párt. kinek hozzánk a legközelebb áll a személyisége... én lefesteném az enyémet de nem vagyok festő......


a lényg, hogy a földön élők között lehet olyan aki hasonlóan néz ki, és megint lehet ki hasonló személyiség. De az kivel álmdtál az a te részed, de alkottad te vágytad. Jó az álomban de a valóságban kell ébren lenni.

2022. jan. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehetséges hogy már láttad valahol tv-ben, vagy az is lehetséges, hogy a tudatalattid képileg megjeleníti az ideálodat szimplán.


De olvastam olyat is, hogy vagy a jövőt látja vagy ha nagyon emlékszel mindenre és ébredéskor erős honvágyad van, vagy bőgsz is rajta az erős honvágy miatt, akkor az reinkarnációs álom, de ugye ez vagy igaz vagy sem. Ennek bizonyítását maximum úgy tudnád, ha történelmi adatokat találnál.

2022. jan. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illetve van még egy a médiumi álmok, de ez is vagy igaz vagy nem, ennek bizonyítása kb. úgy működne mint a medium című filmben.


De sanszosabb, hogy van egy ideális képed a neked tetsző nőről, és azt jelenítette meg a tudatalattid, ahogy 1-es írta, ha egyáltalán nem az ideálod akkor az ideálod ellentétét jelenítette meg, amitől rettegsz, vagy taszít, ezek érzésektől függő dolgok, mit szeretsz, vagy mitől félsz, takarít az agyad és tanít, hogy ne félj, vagy hogy tudod megvalósítani a vágyaidat.


2-es vagyok.

2022. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Nem mondott nemet. Egyiket sem tudjuk.
2022. jan. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

S szerepében sem emlékeztet senkire, akit ismersz?

Én pl.l egyszer azt álmodtam, hogy egy idősebb nő csoporttársam a híd alatt kell lakjon, én meg aggódtam érte. Vannak idősebb nő ismerőseim, akikre kicsit ilyen nővérként, pótanyaként gondolok, ő is egy ilyen. Tehát a szerepe hasonlít anyáméhoz a fejemben.

S pont akkor költöztettük anyumat, akinél kicsit rezgett a léc, hogy már ki kell költözni, de még nincs hova be költözni. Ebből lehet a híd alatti álom.

2022. jan. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%

😂

Mit jelent. Azt hogy álmodsz basszus.

2022. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!